Nowe zestawy nasadek udarowych Högert

9 kwietnia 2018, 11:10

Marka Högert Technik wprowadziła do swojej oferty dwa nowe zestawy nasadek udarowych HT4R102 i HT4R104 przeznaczonych do felg aluminiowych. Oferta skierowana jest głównie do warsztatów i serwisów wulkanizacyjnych, do profesjonalnego użycia.

Nasadki udarowe przeznaczone do felg aluminiowych wykonane zostały ze stali stopowej chromowo-molibdenowej (CrMo) zapewniającej długą żywotność i odporność na odkształcania. Każdy zestaw składa się z 3 sztuk wytrzymałych, przeznaczonych do ciągłej pracy pod dużym obciążeniem nasadek, w rozmiarze 1/2″. Wydłużona konstrukcja umożliwia dostęp do głębokich i wąskich gniazd śrub. W zestawach znajdują się popularne rozmiary nasadek: 17, 19 oraz 21 mm. Dodatkowo zestaw HT4R102 charakteryzuje się kolorowym wykończeniem, co gwarantuje szybką identyfikację rozmiarów. Zestaw ten posiada również tuleję zabezpieczającą z miękkiego tworzywa, która chroni felgi przed zarysowaniem czy innego rodzaju uszkodzeniami. Zmniejszona średnica nasadek w zestawie HT4R104 umożliwia zastosowanie produktów w ciasnych otworach. Oba zestawy zabezpieczone są w plastikowych pudełkach, co ułatwia ich przechowywanie.

Zestawy nasadek udarowych do felg aluminiowych HT4R102 oraz HT4R104 dostępne są w sprzedaży u dystrybutorów marki Högert Technik na terenie całego kraju od początku kwietnia bieżącego roku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!