Czerwcowe nowości w ofercie Högert Technik

21 czerwca 2018, 13:23

Marka Högert Technik rozszerzyła asortyment odzieży roboczej BHP W ofercie pojawiły się nowe warianty kurtek oraz spodni roboczych, występujących w trzech kategoriach: ogrodniczki, spodnie krótkie i długie. 

Produkty są zgodne z normami określającymi poziom ergonomii, oznaczenia wielkości i szkodliwości – EN ISO 340, co jest kluczowe w kontekście ochrony pracownika przed różnymi zagrożeniami chemicznymi, termicznymi, mechanicznymi i atmosferycznymi.

Całość linii wykona jest w dwóch kolorach szarym i granatowym, wzbogaconymi o szare
i niebieskie dodatki.Odzież robocza Högert Technik, charakteryzuje się mocnym splotem oraz wytrzymałą gramaturą materiału (100% bawełna -240 g/m2, 20/80% – 190 g/m2). Wszystkie modele są dostępne w rozmiarach z zakresu S – XXL, posiadają dodatkowo przeszycia i wzmocnienia z materiału Oxford 300D. Jedna linia odzieży wykonana jest z 100 % bawełny, druga z mieszanki materiałowej bawełny (20%) i poliestru (80%).

Kurtka robocza jest wyposażona w otwory wentylacyjne, zamek kryty plisą oraz
7 funkcjonalnych kieszeni, między innymi zapinanych na rzep i głębokich otwartych, umiejscowionych po bokach. Końcówki rękawów wykończono praktycznymi ściągaczami, zaś górny element kurtki został zwieńczony stójką.

Ogrodniczki robocze posiadają 10 funkcjonalnych kieszeni z rozróżnieniem na zapinane na rzep i otwarte, które są umiejscowione po bokach, na klatce piersiowej i nogawkach. Ogrodniczki są wyposażone w dedykowany uchwyt na młotek oraz na dodatkowe akcesoria, niezbędne w codziennej pracy. Całość wieńczą elastyczne szelki z regulacją długości.

Krótkie i długie spodnie robocze są wyposażone w 9 kieszeni, które są zróżnicowane na otwarte i zamykane na rzep. Umiejscowiono je na bokach, nogawkach oraz tyle spodni. Odzież posiada dedykowany uchwyt na młotek oraz akcesoria oraz ergonomiczny regulowany pasek.

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!