Klucz pneumatyczny ultra short marki Högert Technik

15 grudnia 2022, 13:59

W ofercie marki Högert Technik pojawił się kompaktowy, ultra krótki pneumatyczny klucz udarowy o szerokim zastosowaniu. Jest to już piąty klucz w kategorii narzędzi pneumatycznych, które znajdą zastosowanie w serwisach samochodowych, wulkanizacyjnych i warsztatach mechanicznych, a także w przemyśle samochodowym do pracy przy liniach montażowych.

Klucz pneumatyczny umożliwia pracę w trudno dostępnych i ciasnych przestrzeniach. Jego długość całkowita to zaledwie 108 mm, natomiast waga nie przekracza 1,5 kg. Służy do odkręcania oraz dokręcania śrub i nakrętek wszędzie tam, gdzie potrzebujemy użycia wysokiego momentu “zamkniętego” w kompaktowej formie. Szczególnie w pracy przy samochodach ciężarowych, pojazdach terenowych, autobusach i innych tego typu pojazdach. Sprawdzi się przy pracach związanych z naprawą silnika czy skrzyni biegów. Posiada wytrzymałą aluminiową obudowę oraz lekki i dobrze wyważony środek ciężkości.

Sprawna pracę urządzeniem zapewnia trójstopniowa regulacja obrotów oraz przełącznik obrotów lewe/prawe, który pozwala na wygodne przełączanie kierunku bez odrywania dłoni z rękojeści urządzenia. Klucz HT4R626 z napędem 1/2″ JUMBO, posiada maksymalny moment roboczy do 680 Nm. Prędkość obrotowa określona jest na poziomie 10 000 obr./min, natomiast pobór powietrza odbywa się w granicach 113 l/min. Ciśnienie robocze wynosi 6,2 bar (90 PSI). Klucz wyposażono w wylot powietrza połączony z przyłączem 1/4”, znajdujący się w dolnej części rękojeści.

W ofercie marki Högert Technik znajdziemy szeroki asortyment narzędzi pneumatycznych, takich jak kucze udarowe, pistolety lakiernicze, smarownice, przewody ciśnieniowe oraz inne akcesoria pneumatyczne.

Klucz pneumatyczny ultra short HT4R626 dostępny jest w sprzedaży online oraz u dystrybutorów marki na terenie całego kraju od połowy listopada bieżącego roku. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!