Szafka warsztatowa z drzwiczkami bocznymi

, 24 marca 2021, 23:00

Marka Högert Technik nieustannie rozwija swoją ofertę, aby spełnić oczekiwania profesjonalistów w wielu branżach. Aktualnie narzędzia dostępne są w 12 różnych kategoriach, takich jak narzędzia mechaniczne, pneumatyczne, dla elektryków, budowlane czy pomiarowe i inne. Na uwagę zasługuje kategoria ‘Przechowywanie’, gdzie pojawiło się ostatnio wiele nowych pozycji, takich jak np. praktyczna i pojemna szafka warsztatowa z 7 szufladami oraz bocznym schowkiem.

Solidna konstrukcja szafki daje gwarancję długotrwałego użytkowania jej w warunkach warsztatowych, natomiast 4 kółka, w tym 2 koła skrętne z hamulcami, umożliwiają sprawne manewrowanie szafką oraz zabezpieczenie jej przed przypadkowym przesuwaniem. Doskonale sprawdzi się w warsztatach samochodowych, a także w garażu każdego majsterkowicza. Szafka posiada 7 wysuwanych szuflad: 6 szuflad o wysokości 50 mm i maksymalnym obciążeniu 15 kg oraz 1 szuflada o wysokości 130 mm i obciążeniu do 25 kg. Szuflady posiadają indywidualne zamknięcia zabezpieczające je przed samoczynnym otwarciem oraz wypełnienie z pianki EVA. Możliwość pełnego otwarcia szuflad ułatwia dostęp do narzędzi, a prowadnice szuflad z łożyskami kulkowymi gwarantują długotrwałe użytkowanie nawet przy wysokim obciążeniu.

Ważnym udogodnieniem szafki jest boczny schowek zamykany na kluczyk. Schowek zapewnia dodatkową przestrzeń na puszki czy butelki z płynami, które należy przechowywać w pozycji stojącej. Zamknięcie szafki na klucz zabezpiecza narzędzia przed kradzieżą oraz przed otwarciem szuflad podczas transportu. Do szafki jak i do drzwiczek bocznych dołączone są po 2 kluczyki. Dodatkowo wzmocniony blat z tworzywa PP, z uformowanymi wgłębieniami ułatwia segregację drobnych elementów odkładanych na blat. Szafka posiada kółka z TPR w rozmiarze 5×1.25” z łożyskami kulkowymi.

Szafka warsztatowa z drzwiczkami bocznymi HT7G049 dostępna jest w sprzedaży od lutego br. u dystrybutorów marki Högert Technik na terenie całego kraju. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

Artykuł sponsorowany Högert Technik

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!