Akumulatorowy klucz udarowy od Högert Technik

21 września 2021, 12:12

Marka Högert Technik wprowadziła do swojej oferty narzędzi motoryzacyjnych pierwszy akumulatorowy klucz udarowy, aby lepiej sprostać oczekiwaniom klientów i dostosować swoją ofertę do wymagań profesjonalnych użytkowników.

– To już kolejny rok, kiedy portfolio marki jest intensywnie rozwijane w kategorii narzędzi motoryzacyjnych. Dzięki współpracy z ambasadorem naszej marki Pawłem Trelą, Driftingowym Mistrzem Polski, mamy możliwość testowania wielu produktów jeszcze przed wprowadzeniem ich na rynek. Opinia Pawła jako eksperta, konstruktora i praktyka, na co dzień używającego narzędzi w ekstremalnych warunkach, jest dla nas bardzo ważna. – mówi Mariusz Czajkowski Product Manager Högert Technik.

Nowy klucz udarowy, oznaczony indeksem HT2E200, posiada wymienny akumulator, który zapewnia swobodę działania niezależnie od dostępu do sieci elektrycznej czy pneumatycznej. Sprawdza się w pracach w serwisach samochodowych, wulkanizacyjnych i warsztatach mechanicznych, jak również na budowach przy różnego rodzaju pracach montażowych. Wyposażony został w bezszczotkowy silnik nowej generacji. Klucz posiada diodę LED gwarantującą podświetlenie części roboczej w czasie pracy oraz praktyczny uchwyt, umożliwiający zaczep do paska.

Bateria o pojemności 2,0 Ah i napięciu 20V umożliwia przykręcenie i odkręcenie około 70 śrub M14, a czas potrzebny do jej pełnego naładowania to 1 godzina. Trzy diody wskazujące poziom naładowania akumulatora umożliwiają bieżącą kontrolę urządzenia. Klucz udarowy jest wyjątkowo lekki (1,7 kg z akumulatorem), posiada dobrze wyważony środek ciężkości oraz 3-stopniową, płynną regulację obrotów prawo/ lewo.

Charakteryzuje się następującymi parametrami:

  • uchwyt 1/2” kwadrat, z pierścieniem zabezpieczającym
  • zakres mocy 200/300/400 Nm
  • prędkość obrotowa 1600/2000/2600 RPM
  • liczba udarów 1800/2500/3300 IPM
  • zakres śrub M10-M20

Klucz udarowy wraz z akumulatorem i ładowarką zapakowany został w wytrzymałą walizkę, umożliwiającą transport i przechowywanie urządzenia. Producent dodatkowo umożliwił doposażenie w zapasowy akumulator, oznaczony indeksem HT2E210.

Akumulatorowy klucz udarowy HT2E200 dostępny jest w sprzedaży u dystrybutorów marki Högert Technik na terenie całego kraju od września br. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!