Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
19.04 Malejące zyski w branży produkcji części motoryzacyjnych 19.04 Dlaczego warto stosować markowe czynniki chłodnicze? Jak uniknąć zakupu podróbki? Poradnik DENSO 19.04 Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych zmienia nazwę 19.04 Mariaż NEXUS i Stellantis – co z niego wyniknie? Wywiad z dyrektorem generalnym NEXUS, Gaëlem Escribe. 19.04 Jak rozwiązać problem z brakiem pracowników w branży automotive? Trzeba złamać stereotypy.

Frogum

Wnętrza aut mogą być coraz bardziej ekologiczne. Jakie działania w tej kwestii podejmuje branża motoryzacyjna

Przemysł motoryzacyjny znajduje się w epoce przemian na rzecz ochrony środowiska, a liderzy tego sektora wykorzystują swoje wpływy, aby prowadzić projekty w zgodzie ze zrównoważonym rozwojem. Okazuje się, że działania obejmują nie tylko nowe rodzaje silników czy paliw, ale także wnętrza samochodu. Ciekawych przykładów nie brakuje – zarówno wśród gigantów produkcji aut, jak i mniejszych […]

Nowość w ofercie Auto Partner SA – dywaniki gumowe

Do sprzedaży Auto Partner SA wprowadzone zostały dywaniki samochodowe dwóch producentów – Geyer & Hosaja oraz Frogum. Dostępne dywaniki koloru czarnego dedykowane są do większości modeli samochodów osobowych i dostawczych.