Menu

Celkar

VanKing: nowa marka, nowy film i plany na rok 2019

VanKing ma za sobą rok obfitujący w przełomowe wydarzenia. Rozwój producenta i dystrybutora części, specjalizującego się w busach, będzie trwał także w nowym roku. Już teraz można obejrzeć najnowszy film korporacyjny firmy.

Konferencja VanKing – zmiany i plany rozwoju

7 września w Krakowie odbyło się pierwsze spotkanie pracowników VanKing w nowej odsłonie, mające na celu zaprezentowanie zmian, kierunków rozwoju oraz planów ekspansji firmy. Podczas spotkania omówione zostały plany na najbliższe lata.

VanKing na targach w Rosji

Firma VanKing uczestniczyła w największych w Rosji targach branży motoryzacyjnej MIMS AUTOMECHANIKA MOSKWA, które odbyły się w sierpniu 2018 r. Targi Automechaniki poświęcone są w całości szeroko pojętej branży motoryzacyjnej.

Celkar zmienia się w VanKing!

Istniejąca od ponad 25 lat rodzinna firma Celkar od września zmienia swoją identyfikację wizualną. Celkar to dystrybutor i producent części do samochodów dostawczych, który sprzedaje swoje produkty w ponad 30 krajach Europy i świata.

Zmiany w zarządzie firmy Celkar

W zarządzie firmy Celkar zaszły zmiany kadrowe. Powołano m.in. nowego prezesa.

Celkar ponownie z Diamentem Forbesa

Firma Celkar Sp. z o.o. kolejny raz znalazła się w gronie laureatów rankingu Diamenty Forbesa 2017. Wyróżniono ją w kategorii przedsiębiorstw o poziomie przychodów od 5 do 50 mln PLN w województwie małopolskim.

FAST dołącza do Tec Doc

Coraz bardziej doceniana przez Klientów marka FAST dołącza do bazy danych Tec Doc – najpowszechniejszego katalogu części zamiennych do samochodów w Europie. Korzysta z niego wiele tysięcy warsztatów, hurtowni i sklepów motoryzacyjnych przy wyszukiwaniu części zamiennych w całej Europie.

Celkar na targach Automässan

Firma Celkar uczestniczyła w największych na Skandynawii targach branży motoryzacyjnej Automässan, które odbyły się w styczniu 2017 r. Stoiska były poświęcone przede wszystkim serwisom samochodowym i branży aftermarketowej.

Dwa nowe oddziały Celkar

W listopadzie ruszyły dwa nowe oddziały firmy Celkar znajdujące się w Warszawie oraz Lublinie. Firma Celkar zajmuje się dystrybucją części do samochodów dostawczych i osobowych. Jej specjalizacja to części do samochodów dostawczych takich producentów jak Fiat, Iveco, PSA, Renault oraz Ford. Oddział Lublin Nowoczesny obiekt dysponuje ponad 140 metrami kw. powierzchni magazynowej oraz blisko 1500 […]

Polskie firmy na targach Automechanika Frankurt 2016

Polscy producenci i dystrybutorzy części dobrze poczynają sobie na rynkach zagranicznych. Dowodem na to jest liczna obecność naszych firm na targach Automechanika we Frankfurcie. Nie tylko obecność, ale także rosnąca popularność, odbijająca się w słupkach sprzedaży eksportowej. Odwiedziliśmy kilka godnych uwagi stoisk polskich firm. Lumag Na stoisku producenta szczególny nacisk położony został na markę Breck, […]