Konferencja VanKing – zmiany i plany rozwoju

18 września 2018, 7:00

7 września w Krakowie odbyło się pierwsze spotkanie pracowników VanKing w nowej odsłonie, mające na celu zaprezentowanie zmian, kierunków rozwoju oraz planów ekspansji firmy. Podczas spotkania omówione zostały plany na najbliższe lata.

Dotychczasowy prezes, a zarazem właściciel, Rafał Bieda rezygnuje z funkcji prezesa na rzecz zaangażowania w sprawy zakupu i rozwoju produktu i będzie pełnij funkcję wiceprezesa i dyrektora działu zakupu. Funkcję prezesa obejmie Jakub Sierzchała, dotychczasowy wiceprezes i szef działu rozwoju, który ze spółką związany jest od ponad 10 lat. Zmiany w zarządzie zostaną wprowadzone od 1 stycznia 2019 roku.

Konferencja miała także na celu przedstawienie wyników spółki, według prognoz rok 2018 zakończy się dla VanKing rekordowym obrotem ponad 104 mln złotych. W związku z szybkim rozwojem firma podjęła decyzję o rozbudowie dotychczasowego centrum logistycznego w Niepołomicach, które do końca 2019 roku ma powiększyć przestrzeń magazynową do 12 000 m2 z obecnych 4000 m2.

– Ważnym celem na najbliższe lata jest również rozwój oddziałów handlowych w Polsce i za granicą. Od września działa już pierwszy oddział VanKing na Łotwie, a zakupy na Litwię są właśnie finalizowane – mówi Kuba Sierzchała, wiceprezes.

Warto również podkreślić, że zarejestrowana została spółka VanKing Rosja, która posiada oddział handlowy i magazyn w Moskwie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Olo123, 19 września 2018, 9:24 0 0

Gratulację Kuba!

Odpowiedz