FAST dołącza do Tec Doc

, 30 marca 2017, 7:59

Coraz bardziej doceniana przez Klientów marka FAST dołącza do bazy danych Tec Doc – najpowszechniejszego katalogu części zamiennych do samochodów w Europie. Korzysta z niego wiele tysięcy warsztatów, hurtowni i sklepów motoryzacyjnych przy wyszukiwaniu części zamiennych w całej Europie.

Katalog Tec Doc jest to ceniony przez większość sklepów i warsztatów system, który zawiera oryginalne dane ponad 600 producentów części zamiennych, w tym także od 1 kwietnia marki Fast. Baza katalogu obejmuje ponad 68 000 pojazdów osobowych, 15 000 000 zamienników oraz ponad 5 700 000 artykułów z opisami technicznymi, zdjęciami, rysunkami, schematami graficznymi układów zawieszenia, zastosowaniem w pojazdach, instrukcjami montażowymi itp.

FAST to marka wysokiej jakości zamienników do samochodów dostawczych i osobowych.

Głównym obszarem działania i specjalizacją marki jest produkcja części do samochodów z grupy FIAT, Iveco, Renault oraz PSA.

Specjalizacja w segmencie samochodów dostawczych pozwala na oferowanie bardzo szerokiej gamy zamienników w tej grupie pojazdów.

Części FAST produkowane są według najwyższych standardów i poddawane wnikliwej kontroli jakości na każdym etapie w fabrykach, które posiadają certyfikaty jakości ISO i TUV.

Marka Fast posiada katalog produktów, w którym znajduje się ponad 4000 kodów dopasowanych do kilkudziesięciu modeli samochodów. Szeroka i stale rozwijana gama asortymentowa pozwala na znalezienie produktów idealnie dopasowanych do potrzeb naszych Klientów w najkorzystniejszej cenie.

FAST. VAN PARTS EXPERT.

Celkar Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem marki FAST w Polsce.
Przejdź na oficjalną stronę FAST
Artykuł sponsorowany Celkar

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Robert, 30 marca 2017, 11:40 3 0

Ładnie Fast idzie!

Odpowiedz