Rozwijaj swój biznes z VanKing

8 marca 2023, 23:58

Szukasz pomysłu na rozwój biznesu? Wydaje ci się, że nie możesz sprzedawać więcej? Rozwijaj się razem z VanKing Celkar Group! Otwórz się na całkowicie nowy rynek. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia firmy, która od prawie 30 lat buduje portfolio i dostępność części do samochodów dostawczych na rynku europejskim. Można śmiało powiedzieć, że VanKing to jedyny ekspert od samochodów dostawczych w Europie!

VanKing – jedyny ekspert od samochodów dostawczych w Europie

Prowadzisz warsztat samochodowy? A może jesteś właścicielem hurtowni motoryzacyjnej lub posiadasz flotę samochodów dostawczych? Jeśli tak, to na pewno zetknąłeś się nie raz z problemem dostępności części do samochodów dostawczych. Dotyczy to zarówno części oryginalnych oraz zamienników. Te pierwsze, często są bardzo drogie i trudno dostępne, lub w ogóle nie są do zdobycia na rynku. Aftermarket w przypadku dostawczaków jest dużo bardziej okrojony, ponieważ większość znanych marek części zamiennych nie ma w tym segmencie.

Firma VanKing od samego początku swojej działalności kładła duży nacisk na kategorię części do busów, a finalnie postawiła na pełną specjalizację w tym segmencie. Obecnie jest jedynym dystrybutorem tak szerokiej oferty części do busów w Europie. VanKing jest liderem w sprzedaży zamienników zarówno dla biznesu, jak i dla klienta detalicznego. Dlaczego warto budować swój biznes we współpracy z VanKing?

Przede wszystkim warto podkreślić ilość dostępnych części w ofercie. Aktualnie jest to ponad 200 tysięcy referencji w ciągłej sprzedaży, tylko do samochodów dostawczych. To najszersza dostępna oferta na rynku! Części to tylko jedna z zalet współpracy z wikingiem. To, co stanowi o wyjątkowości współpracy to także dostępność, wysoka jakość oferowanych produktów, wiedza na temat asortymentu i wszystkich modeli busów i święty spokój, który w gratisie uzyskują nasi klienci.

VanKing oferuje każdemu klientowi skrojone na miarę warunki handlowe, zawsze bierzemy pod uwagę, co jest najlepsze dla klienta. Bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty: asortyment, warunki handlowe, rabaty, termin płatności, możliwość zwrotów oraz bonusy.

VanKing – jedyny ekspert od samochodów dostawczych w Europie

Warsztat, hurtownia, flota? Każdy rodzaj działalności jest odpowiednio obsłużony przez sztab specjalistów. Z VanKing masz pewność, że części są odpowiednio dobrane i dostajesz to, czego szukasz. Dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu nie musisz zastanawiać się, czy części, które montujesz w swoich pojazdach, na pewno do nich pasują. Oszczędzasz czas i zawsze masz pewność, że części, które zamawiasz, będą pasować. Doświadczenie pokazuje, że problem z doborem części jest bardzo powszechny, a to prowadzi do komplikacji i niepotrzebnych opóźnień i niezadowolenia klientów.

Jeśli prowadzisz firmę handlową, VanKing dostarcza gotowe rozwiązania sprzedażowe, to po naszej stronie leży dobór asortymentu, który będzie najlepiej rotował. Nie masz doświadczenia w handlu częściami do busów? To nie problem. Jeśli chcesz sprzedawać nasze części, otrzymujesz szkolenie dotyczące asortymentu, nauczysz się także jak dobierać części za pomocą fabrycznych programów. Zawsze możesz także liczyć na pomoc opiekuna.

Jeżeli chcesz porozmawiać o możliwości współpracy, kliknij TUTAJ.

Prowadzisz warsztat i chcesz obsługiwać floty samochodów dostawczych? Problem z dostępnością części stanowi ograniczenie dla rozwoju biznesu? Z VanKing nie ma takiego problemu, korzystasz z portfolio ponad 200 tysięcy kodów dostępnych od ręki. To gwarancja tego, że twój klient odbierze swoje auto w terminie, a ty unikniesz niepotrzebnego stresu i szukania w kilku miejscach.

Jeżeli posiadasz flotę i chcesz kupować części na własną rękę lub posiadasz swój serwis i remontujesz pojazdy we własnym zakresie, najbardziej liczy się czas i jak najkrótszy możliwy przestój każdego z samochodów. W takiej sytuacji nie warto ryzykować i wybrać partnera, który posiada odpowiednie części dostępne od ręki. Tylko Vanking Zapewni szybkie dostawy i oszczędność czasu.

Wybierz jedynego specjalistę od aut dostawczych na rynku europejskim!

Firma VanKing to także producent części do busów, który w swojej ofercie posiada markę specjalistyczną FAST. To już 12 lat, od kiedy FAST dostarcza części do samochodów dostawczych. Od samego początku marka stawiała na ścisłą specjalizację w busach, nie idąc na łatwiznę. Każda decyzja i kierunek obierany przez markę to dokładna analiza otoczenia biznesowego, słuchania klientów i odpowiadania na ich realne potrzeby. Dlatego FAST dostarcza to, czego oczekuje rynek. Solidny produkt, wytrzymały na zużycie i warunki atmosferyczne, do tego przyjazna cena i ludzie, którzy znają się na częściach!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości współpracy, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy TUTAJ. Możesz liczyć na szybki kontakt i specjalne warunki współpracy, skrojone specjalnie pod twoje potrzeby.

Chcesz lepiej poznać VanKing, odwiedź serwis www.vanking.pl

Jeśli interesują cię wymiany i testy, odwiedź Bus Kanał na YouTube.

https://www.youtube.com/channel/UCisxQ52fDf3u1MMxHUuhwZQ

Jeśli chcesz być na bieżąco z ofertą i wydarzeniami w VanKing, śledź nasze sociale:

FB: https://www.facebook.com/vankingpartsforvans

INSTA: https://www.instagram.com/vankingpolska/

Opublikowane przez: MotoFocus.pl
Artykuł sponsorowany VanKing Celkar Group

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!