VanKing: nowa marka, nowy film i plany na rok 2019

19 grudnia 2018, 9:23

VanKing ma za sobą rok obfitujący w przełomowe wydarzenia. Rozwój producenta i dystrybutora części, specjalizującego się w busach, będzie trwał także w nowym roku. Już teraz można obejrzeć najnowszy film korporacyjny firmy.

Celkar to teraz VanKing

Tegorocznym wydarzeniem, które może okazać się kamieniem milowym w historii firmy była zmiana nazwy. Po 25 latach, rodzinna firma Celkar wprowadziła nową identyfikację wizualną. Decyzja była podyktowana chęcią lepszego dopasowania się do rynku międzynarodowego, na którym dystrybutor odnosi coraz większe sukcesy. Nowa nazwa lepiej określa profil działalności firmy, specjalizującej się w częściach do aut dostawczych.

W ofercie VanKing znajdują się części oryginalne oraz marki specjalistyczne do większości samochodów uznanych marek: FIAT, FIAT Professional, Iveco, Renault, Citroen, Peugeot, Ford, Opel, Nissan i Mercedes. Wciąż poszerzana oferta skierowana jest do większości modeli samochodów segmentu do 3,5t DMC. Ponad 20 tys. produktów jest dostępnych od ręki.

Zobacz nowy film VanKing

Nowy film dostępny na platformie YouTube jest swoistą wizytówką firmy VanKing. Znajdują się w nim ujęcia kręcone w siedzibie oraz głównym magazynie dystrybutora. Podkreślono całkowicie polski rodowód przedsiębiorstwa oraz sukcesy na rynku międzynarodowym. Magazyn główny firmy w podkrakowskich Niepołomicach posiada 4 tys. m.kw. powierzchni i pozwala zapewnić dostawę towaru do klienta w 24 h. Wkrótce jego powierzchnia znacznie się zwiększy za sprawą planowanej inwestycji.

Obejrzyj nowy film VanKing poniżej:

VanKing i plany na przyszłość

W 2019 roku firma ma zamiar nadal poszerzać swoją ofertę produktową o kolejne referencje przeznaczone do samochodów dostawczych, jak i osobowych.

Duży nacisk zostanie położony na dalszy, dynamiczny rozwój marek własnych Fast oraz Hanswerk, co ma kluczowe znaczenie dla kontynuacji ekspansji zagranicznej. Dzięki nowym inwestycjom w powierzchnię magazynową nastąpi także dalsza poprawa szybkości i jakości obsługi klientów z rynku polskiego.

O rozwoju firmy świadczy rosnące zapotrzebowanie na pracowników. Poszerzenie działalności o nowe projekty skutkuje prowadzoną rekrutacją na zupełnie nowe stanowiska.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.vanking.pl
Warto odwiedzić także profil firmy na Facebooku.

Artykuł sponsorowany VanKing

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!