Menu

Osram

Osram wprowadziło nowe modele retrofitów LED

Retrofity OSRAM LEDriving to rozwiązania do modernizacji oświetlenia reflektorów samochodowych, które zapewniają stylowy wygląd i doskonałą jasność. Popularnymi w tej grupie produktów są LEDy Easy z tradycyjnym trzonkiem do zastosowań typu plug&play. To właśnie w niej pojawiły się niedawno dwa nowe modele – H1 oraz H3.

Nowe lampy drogowe OSRAM LEDriving VX

Firma OSRAM poszerzyła właśnie portfolio drogowych opraw LEDriving. Zmiany nastąpiły między innymi w rodzinie VX. Nowa oferta ma stanowić zdecydowany krok ku zapewnieniu różnych rozwiązań w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby kierowców.

Konkurs Osram – wyniki

Dziękujemy za udział w konkursie organizowanym przez MotoFocus we współpracy z firmą Osram.

OSRAM wprowadza dwa nowe modele LEDowych lamp warsztatowych

W ofercie OSRAM pojawiły się dwie nowe lampy z linii LEDinspect. Producent zapewnia że ułatwiają one pracę pod maską.

Podróbki części zamiennych – czym są i jak je rozpoznać?

Podróbki części stanowią problem, na którym z jednej strony tracą producenci, a z drugiej klienci. Nabywca nieświadomie kupujący podrobione części otrzyma prawdopodobnie element niskiej jakości. Właściciel marki, której logo pojawi się na podrobionej części oraz na opakowaniu, również jest w takiej sytuacji stratny. Jakie kroki podejmują producenci, aby zwalczać próby podrabiania ich produktów?

Retrofity LED Osram do klasyków i youngtimerów

Wielu użytkowników starszych aut narzeka na niewystarczające oświetlenie drogi po zmroku. Do niektórych modeli są już dostępne retrofity LED. W krajach, w których jest to legalne, np. w Niemczech, retrofity Osram Night Breaker LED są dopuszczone do użytku w wielu modelach starszych samochodów, takich jak Mercedes G, Range Rover, Triumph Spitfire, Mini, Volkswagen Caddy czy […]

Konkurs OSRAM – wyniki Konkurs

Konkurs OSRAM – wyniki

3 zestawy retrofitów LEDriving HL Easy (H7) były nagrodą w naszym nowym konkursie, którego patronem została firma OSRAM.

Czechy legalizują retrofity marki OSRAM

Retrofity OSRAM Night Breaker LED H7 zostały właśnie zatwierdzone do użytku na czeskich drogach publicznych. To kolejny kraj, w którym produkty OSRAM zostają zalegalizowane jako pierwsze tego typu źródła światła, co potwierdza ich najwyższą jakość i pozycję producenta jako lidera rynku oświetlenia motoryzacyjnego.

Żarówki Osram Night Breaker LED dostępne w Polsce

Od niedawna polscy kierowcy mają możliwość zakupu najnowszych retrofitów LED z portfolio marki Osram. Mowa o zamiennikach żarówek typu H7, czyli lampach Night Breaker LED, które jako pierwsze zostały dopuszczone do użytkowania na drogach publicznych w niektórych krajach europejskich.

Kompresor OTIR 2000 w ofercie OSRAM

Kompaktowych rozmiarów, przenośny kompresor TYREinflate 2000 dołączył do większych produktów tego typu w ofercie OSRAM. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi urządzenie może służyć nie tylko do pompowania opon w samochodach i jednośladach czy do nadmuchiwania piłek albo materaców, lecz także jako powerbank do ładowania np. telefonu komórkowego.

OSRAM to niemiecki producent oświetlenia od około 100 lat związany z branżą motoryzacyjną. Firma wytwarza gotowe rozwiązania oświetleniowe na pierwszy montaż w samochodach jak i podzespoły na rynek wtórny. W ofercie OSRAM znajdziemy żarówki halogenowe, żarniki ksenonowe oraz liczne elementy oświetlenia wykonane w technologii LED, w tym retrofity. Znajdują one zastosowanie zarówno w reflektorach głównych i pomocniczych pojazdów, jak i w ich wnętrzu. Do najbardziej popularnych na rynku wtórnym produktów OSRAM należą wspomniane retrofity LED, żarówki H7 (np. Night Breaker Laser czy Cool Blue Intense) oraz żarówki H4. OSRAM jest także producentem lamp warsztatowych oraz akcesoriów motoryzacyjnych. Więcej informacji na temat firmy OSRAM oraz jej oferty można znaleźć w powyższych artykułach.