Menu

Milwaukee

Podgrzewana odzież dla mechaników samochodowych

Praca w niskich temperaturach bywa wyzwaniem dla mechaników podczas wykonywania wstępnej diagnostyki lub drobnych napraw na zewnątrz. Podgrzewana odzież robocza wyposażona w technologie grzewcze to rozwiązanie zapewniające komfort cieplny w zmiennych warunkach. Odzież z własnym źródłem ciepła nie jest uniwersalnym rozwiązaniem problemów wszystkich branż, jednak w niektórych sektorach sprawdza się wyjątkowo dobrze.

Sieć Q Service Castrol poszerza grono partnerów o producenta elektronarzędzi

Sieć Q Service Castrol rozszerza swoje szeregi partnerów, witając w swoim gronie firmę produkującą elektronarzędzia. Nawiązana współpraca ma na celu dostarczyć liczne korzyści dla właścicieli serwisów.

Konkurs Milwaukee® – WYNIKI

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu Milwaukee® organizowanym przez Motofocus.pl. Na uczestników konkursu czekały fantastyczne nagrody.

Polska edycja Milwaukee Automotive Tour 2023 rusza już wkrótce

W lipcu specjalna ciężarówka wypełniona rozwiązaniami Milwaukee dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej i transportowej odwiedzi 9 polskich miast. W strefach testowych będzie można sprawdzić narzędzia, których używają Kuba Przygoński czy zespół mechaników Bartka Zmarzlika.

Konkurs MILWAUKEE® – wyniki

MILWAUKEE® rozszerza swoją ofertę oświetlenia warsztatowego. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym można było zdobyć atrakcyjne nagrody.

Milwaukee Electric Tool Corporation to amerykańska firma zajmująca się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą elektronarzędzi. Firma została założona w 1924 r. w USA. Jej aktualna oferta jest bardzo szeroka i zawiera elektronarzędzia dla wielu branż technicznych, w tym dla motoryzacji. Popularne są zwłaszcza narzędzia akumulatorowe Milwaukee. Warsztaty samochodowe często stosują wkrętarki, klucze udarowe czy zakrętarki Milwaukee. Popularne w branży są także skrzynie transportowe Milwaukee Packout. Marka należy do klasy premium wśród producentów narzędzi, jest jednym z największych innowatorów branży. Więcej informacji na temat produktów Milwaukee można znaleźć w artykułach z tej kategorii.