Polska edycja Milwaukee Automotive Tour 2023 rusza już wkrótce

26 czerwca 2023, 15:51

W lipcu specjalna ciężarówka wypełniona rozwiązaniami Milwaukee dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej i transportowej odwiedzi 9 polskich miast. W strefach testowych będzie można sprawdzić narzędzia, których używają Kuba Przygoński czy zespół mechaników Bartka Zmarzlika.

Ciężarówka Milwaukee

Pierwsza edycja Milwaukee Automotive Tour rozpocznie się już 10 lipca w Szczecinie i w ciągu 11 dni dotrze do kolejnych 8 miast w Polsce. Następnymi przystankami na trasie ciężarówki Milwaukee będą Czechy i Słowacja. W trakcie wydarzenia profesjonaliści będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami Milwaukee, nie tylko dla branży motoryzacyjnej, ale również transportowej, morskiej, kolejowej, lotniczej czy rolniczej – wszędzie, gdzie niezbędne są trwałe, mocne narzędzia przystosowane do pracy w trudnych warunkach.

– Milwaukee Automotive Tour to świetna okazja dla profesjonalistów, aby przetestować produkty i rozwiązania, które kierujemy do branży Automotive. Stosowanie naszych produktów przez wiodących przedstawicieli świata motosportu dowodzi tylko, że narzędzia i akcesoria Milwaukee sprawdzają się w warunkach „HEAVY DUTY”. Podczas Milwaukee Automotive Tour będzie można się przekonać, że nasze narzędzia doskonale nadają się do serwisowania pojazdów osobowych, ciężarowych, rolniczych i specjalnych w każdym warsztacie. Wiele rozwiązań Milwaukee jest już docenianych przez strażaków, policjantów i służby medyczne w ich codziennej pracy, więc zapraszamy również przedstawicieli tych zawodów do naszych stacji testowych –  przekazuje Janusz Mitko, CEE Regional Marketing Manager Milwaukee.

Specjalne strefy testowe umożliwią profesjonalistom wypróbowanie wybranych rozwiązań w warunkach „HEAVY DUTY” odwzorowujących sytuacje towarzyszące profesjonalistom na co dzień. W każdym z 9 miast doświadczeni demonstratorzy i trenerzy Milwaukee będą udzielać porad dotyczących akumulatorowych elektronarzędzi, akcesoriów, narzędzi ręcznych i systemów przechowywania i transportowania PACKOUT™ oraz rekomendować rozwiązania najlepiej dopasowane do konkretnych zastosowań w danej branży. Osoby zainteresowane zakupem produktów Milwaukee będą mogły natomiast skorzystać z promocji dostępnych jedynie w trakcie wydarzenia. W każdej z lokalizacji odbędzie się również konkurs PITSTOP CHALLENGE z atrakcyjnymi nagrodami.

Kalendarz Milwaukee Automotive Tour 2023 w Polsce:

  • 10 lipca 2023 – Inter Cars Szczecin
  • 11 lipca 2023 – Inter Cars Komorniki
  • 12 lipca 2023 – Martex Sierpc
  • 13 lipca 2023 – Auto Land Olsztyn
  • 14 lipca 2023 – Autos Puławy
  • 17 lipca 2023 – Inter Cars Lublin
  • 19 lipca 2023 – Martex Rybnik
  • 20 lipca 2023 – Inter Cars Wrocław
  • 21 lipca 2023 – Autos Zielona Góra

Osoby, które zgłoszą swój udział na stronie wydarzenia: https://automotivetour2023signup.eu/events/list, otrzymają na miejscu praktyczny upominek.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Bieniek, 27 czerwca 2023, 12:20 3 0

w ostatnich 3 latach Milwaukee zrobiło śwoetną robotę marketingowo ale doprowadziło do koszmaru handlowego. Dystrybutorzy na każdym kroku wyżynają się cenowo. Nie opłaca mi się tym handlować.

Odpowiedz