Wielka Loteria MILWAUKEE® na półmetku. Do wygrania Ford Transit.

11 października 2023, 23:57

Marka MILWAUKEE® zaprojektowała modułowy system przechowywania narzędzi i akcesoriów PACKOUT™. Główną nagrodą w nowej promocji jest taki właśnie system… wraz z najnowszym dostawczym Fordem Transit. Sprawdziliśmy, w jaki sposób można wziąć udział w loterii.

Pula nagród Wielkiej Loterii MILWAUKEE®

MILWAUKEE® jest producentem elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów oraz środków ochrony indywidualnej przeznaczonych dla profesjonalistów. W promocji marki można wziąć udział do 30 listopada 2023 r. Warto to zrobić, gdyż pula nagród jest bardzo obfita. Poza nagrodą główną, czyli Fordem Transitem, wyposażonym w system PACKOUT™, w jej skład wchodzi także 20 nagród przyznawanych w każdym tygodniu promocji oraz 10 miesięcznych. Łącznie w czasie trwania całej loterii, MILWAUKEE® rozda 270 produktów, których wspólna wartość to ponad pół miliona złotych! Są to w zdecydowanej większości produkty z oferty marki – od okularów roboczych czy czapeczek z daszkiem po plecaki, podgrzewaną odzież roboczą, skrzynie transportowe i narzędzia akumulatorowe.

Co zrobić, by wziąć udział w Wielkiej Loterii?

By wziąć udział w promocji MILWAUKEE®, wystarczy spełnić dwa proste warunki:

  1. do 30 listopada włącznie dokonać zakupów za minimum 2500 zł brutto u wybranego autoryzowanego dystrybutora MILWAUKEE® i zachować paragon lub fakturę;
  2. zgłosić chęć udziału w promocji, wypełniając specjalny formularz.

Jak sama nazwa wskazuje, zwycięzcy w promocji MILWAUKEE® będą wyłaniani poprzez losowanie. Każde zarejestrowane zakupy dają więcej niż jedną szansę na wygraną. Losowane są bowiem nagrody tygodniowe, miesięczne, a na koniec nagroda główna. Wszystkie losowania odbywają się we wtorki. To ostatnie, po którym poznamy nowego właściciela doskonale wyposażonego Forda Transita, odbędzie się 5 grudnia 2023 r.

– Nasza promocja jest już na półmetku, co jednak nie oznacza, że jest za późno, by wziąć w niej udział. W puli wciąż pozostało jeszcze wiele nagród, w tym ta główna, czyli Ford Transit. Wystarczy jedynie zrobić zakupy do 30 listopada i zgłosić swój udział w loterii, by mieć szansę na wygraną. W odróżnieniu od innych ofert promocyjnych, w naszej loterii nie wymagamy od Klientów rywalizacji na jak najwyższe kwoty zakupów. Każdy, kto wyda 2500 zł na nasze produkty, ma szansę na zwycięstwo. Warto nadmienić, że w losowaniu nagrody głównej udział biorą wszyscy uczestnicy loterii, łącznie z tymi, którzy zdobyli nagrody miesięczne i tygodniowe. – powiedział Janusz Mitko, Regional Marketing Manager Milwaukee CEE.

 

Ważne szczegóły loterii MILWAUKEE®

By wziąć udział w loterii, zakupów należy dokonać u jednego z autoryzowanych dystrybutorów marki. Ich listę można znaleźć tutaj. Trzeba koniecznie pamiętać o zachowaniu otrzymanego paragonu lub faktury. Nie trzeba za to zapisywać w kalendarzu dat kolejnych losowań. Organizator skontaktuje się ze wszystkimi laureatami na podstawie danych, wpisanych w formularzu rejestracyjnym.

Nagroda główna to samochód dostawczy Ford Transit, wyposażony w modułowy system przechowywania narzędzi i akcesoriów PACKOUT™. Został on opracowany z myślą o wykorzystaniu w pojeździe przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa, ergonomii i organizacji przestrzeni. Tak wyposażony Ford może być świetną bazą do stworzenia mobilnego warsztatu samochodowego.

Szczegóły oferty Wielka Loteria MILWAUKEE® można znaleźć tutaj.

Artykuł sponsorowany MILWAUKEE®

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!