Menu

WAECO

Jak ochronić stację serwisowania klimatyzacji przed uszkodzeniem?

Aby wydłużyć żywotność urządzeń do obsługi układów klimatyzacji należy dbać o ich czystość i regularną konserwację. Są na rynku urządzenia, które umożliwiają wydłużenie okresów między przeglądami.

WAECO – części zamienne do układów klimatyzacji. Kompletny program dla dystrybutorów i warsztatów samochodowych.

WAECO ma w swojej ofercie najwyższej jakości OE części zamienne do układów klimatyzacji w pojazdach osobowych, użytkowych oraz rolniczych.

Stacja do serwisowania klimatyzacji ASC 5500 G RPA

ASC 5500 G RPA –  stacja na nowy czynnik r1234yf z wbudowanym analizatorem gazu

Oleje PAG – dlaczego trzeba chronić je przed wilgocią?

Próba wykonana przez niezależny instytut wykazała, że olej PAG w niehermetycznych pojemnikach szybko wchłania wilgoć. Zbadano pięć pojemników na zużyty olej różnych producentów urządzeń serwisowych i otwarty pojemnik szklany jako punkt odniesienia.

WEACO – Twoje stacje do serwisowania klimatyzacji

WEACO to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem i dostawca dla wiodących producentów samochodów. Poza standardowymi modelami WEACO oferuje dopasowane do potrzeb użytkownika stacje do serwisowania klimatyzacji – np. dla autoryzowanych warsztatów wiodących producentów samochodów, takich jak BMW czy VOLKSWAGEN.

Dezynfekcja klimatyzacji – bezpieczeństwo to priorytet w czasie COVID-19

Układy klimatyzacji pojazdów można efektywnie oczyszczać z niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów przy minimalnym nakładzie pracy. Służy do tego ultradźwiękowy atomizer WAECO Refresh-o-mat HD.

Sprawozdawczość F-GAZÓW – wygodne raportowanie ewidencji przychodu i rozchodu

Od teraz możesz wygodnie sterować swoją stacją ASC poprzez połączenie Wi-FI.

Technologia LOW EMISSION WAECO

Przedstawiamy charakterystykę koncepcji LOW EMISSION marki WAECO.

Prawidłowe i bezpieczne serwisowanie pojazdów hybrydowych

Pojazdy z napędem elektrycznym i hybrydowym wkroczyły do świata motoryzacji na dobre. Serwisowanie klimatyzacji w takich pojazdach wiąże się z specjalnymi wymaganiami.

Dometic WAECO jest firmą specjalizującą się w rynku samochodowych układów klimatyzacji. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w tej branży, oferując stacje do serwisowania klimatyzacji, urządzenia do płukania i czyszczenia klimatyzacji, oleje do kompresorów, czynniki chłodnicze i barwniki UV, a także sprzęt do wykrywania wycieków i nieszczelności w układach klimatyzacji. WAECO jest marką znaną na polskim rynku także za sprawą oferowania szerokiego portfolio lodówek samochodowych i innego sprzętu samochodowego AGD (m.in. ekspresów do kawy), a także rozwiązań w zakresie klimatyzacji do samochodów dostawczych. Więcej informacji na temat marki WAECO oraz jej oferty skierowanej do warsztatów samochodowych, można znaleźć w artykułach z tej kategorii.