WEACO – Twoje stacje do serwisowania klimatyzacji

29 kwietnia 2021, 13:07

WEACO to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem i dostawca dla wiodących producentów samochodów. Poza standardowymi modelami WEACO oferuje dopasowane do potrzeb użytkownika stacje do serwisowania klimatyzacji – np. dla autoryzowanych warsztatów wiodących producentów samochodów, takich jak BMW czy VOLKSWAGEN.

Nowa generacja stacji WAECO do serwisowania klimatyzacji, wyposażona w zintegrowany pojemnik do płukania, jest standardowym wyposażeniem stacji do serwisowania klimatyzacji w samochodach osobowych VOLKSWAGEN, SKODA, AUDI, SEAT czy PORSCHE oraz samochodach użytkowych.

WAECO po raz czwarty z rzędu zdobyło nagrodę dla najlepszej marki „Best Brand”

Stacje do serwisowania klimatyzacji ASC niezastąpione w profesjonalnych warsztatach i serwisach: Czytelnicy niemieckiego magazynu branżowego „WERKSTATT aktuell” głosowali na ASC WAECO jako „Najlepszą markę” w kategorii stacji do serwisowania klimatyzacji. Nagrodę przyznano po raz czwarty z rzędu.

WAECO z etykietą jakości EGEA do mobilnych stacji serwisowania klimatyzacji na R1234yf

EGEA to europejskie stowarzyszenie właścicieli stacji obsługi pojazdów i użytkowników wyposażenia testowego. EGEA jest europejskim i politycznym przedstawicielem w Brukseli producentów narzędzi i wyposażenia do naprawy, serwisowania i kontroli technicznej pojazdów i stanowi nieodłączną część wspierania łańcucha wartości w przemyśle  motoryzacyjnym.

Więcej informacji na: https://www.waeco.com/pl-pl/pl/o-nas

Dystrybutorzy WAECO w Polsce:

Moto-Profil: www.profiauto.pl
Autos: https: www.autos.com.pl/pl/oddzialy/polska
Elcamp: https: www.elcamp.pl/kontakt

Poznaj pełny asortyment WAECO:

Strona: https://www.waeco.com/pl-pl/pl

Kontakt:

Dział handlowy:
Mariusz Krupiński +48 600 200 290
Mirosław Oleś +48 795 100 060
Dział techniczny: +48 22 414 32 00

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!