Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
12.07 Szpachlowany… wahacz? Wyższy poziom druciarstwa w dostawczaku. 12.07 Konkurs Continental – wyniki 11.07 Kolejny ważny gracz aftermarketu jest przygotowany na elektryczną transformację 10.07 Akumulator nie lubi upałów – jak przedłużyć jego żywotność? 10.07 Jakie samochody mechanicy naprawiają najchętniej? Czy często odmawiają naprawy?

Elf

O.K. Serwis pozyskał nowego głównego partnera

Marka ELF została głównym partnerem O.K. Serwis. Celem umowy TotalEnergies z O.K. Serwis jest dostawa środków smarnych ELF do warsztatów, wspólna wizualizacja oraz promocja produktów ELF wśród klientów sieci.

Oleje ELF rekomendowane do samochodów rzadko spotykanej marki

Oleje silnikowe ELF są rekomendowane przez importera południowokoreańskiej marki do wszystkich modeli oferowanych w Polsce.

Nowości w gamie olejów ELF

ELF rozbudował ostatnio swoją gamę olejów o nowe produkty. Najnowsze pozycje w ofercie marki mają homologację marek takich jak BMW, Ford, Mercedes, czy Volkswagen.

Oleje silnikowe ELF dla jednostek downsizingowych

Samochody z silnikami downsizingowymi stają się coraz popularniejsze także na rynku wtórnym. Nie każdy zdaje jednak sobie sprawę z tego jakie wymagania muszą spełniać oleje do tych jednostek. ELF prezentuje te najważniejsze i wyjaśnia, dlaczego odgrywają one tak istotną rolę.

Lepkość czy gęstość – co jest ważniejsze w oleju silnkowym?

Wielu posiadaczy samochodów z dużym przebiegiem zastanawia się nad wymianą oleju silnikowego na tańszy, o gorszych parametrach. W praktyce chodzi o przejście z „syntetyka” na „półsyntetyk” lub z „półsyntetyka” na mineralny. Pojawia się także pewien abstrakcyjny argument: „dam gęstszy olej, to powinno się ograniczyć jego zużycie”. Elf ostrzega: w taki sposób nie tylko można… zwiększyć […]

Elf wprowadza 8 nowych olejów silnikowych

Producent środków smarnych Elf wprowadzi 8 nowych olejów silnikowych. Każdy z nich został zaprojektowany z myślą o konkretnej marce silników samochodowych i ma odpowiednie homologacje poszczególnych producentów.

Total Lubrifiants prezentuje nowy design opakowań

Nowe kolory, nowe etykiety i nowoczesna ergonomia.Total Lubrifiants zaprezentował dla całej gamy olejów TOTAL i ELF nowe opakowania.

Total na targach ProfiAuto Show 2017

Na stoisku można było spotkać prezenterów TVN Turbo współpracujących z firmą Total Patryka Mikiciuka oraz Adama Klimka, a także kierowcę rajdowego Klaudię Podkalicką. 

Oleje Total i Elf dla Jaguara i Land Rovera

Do marek, których specyfikacje silników spełniają oleje Total i Elf, dołączyły luksusowe auta marek Jaguar i Land Rover. Zarówno Jaguar jak i Land Rover wprowadziły w specyfikacje, które potwierdzają, że produkty Koncernu Total – oleje Total i Elf spełniają wysokie wymagania producentów luksusowych pojazdów.   – „Każdy produkt jest wynikiem pracy specjalistów, którzy codziennie obserwują dynamicznie […]