Menu

Highway International

„Chcemy wybudować fabrykę w Polsce” – wywiad z przedstawicielami koncernu AVA

W Niepołomicach została otwarta polska siedziba firmy AVA CEE, czyli środkowo-wschodnioeuropejskiego działu międzynarodowego giganta z branży systemów termicznych w motoryzacji. Wykorzystaliśmy tę okazję, aby zadać kilka pytań Windsorowi Wongowi, prezesowi grupy Enterex oraz Bogdanowi Szymanowskiemu, dyrektorowi operacyjnemu grupy AVA.

Highway International dołącza do koncernu AVA Quality Cooling

Polski producent i dystrybutor chłodnic i elementów systemów termicznych – Highway International dołącza do struktur koncernu AVA Quality Cooling. Zmiana ma na celu rozszerzenie działania na nowe rynki oraz stworzenie wspólnej, szerokiej oferty produktów do samochodów ciężarowych i osobowych.

Kolejna firma z branży z prestiżowym wyróżnieniem

Firma Highway International znalazła się w gronie Gazel Biznesu 2015 – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw, według rankingu przygotowanego przez Coface na zlecenie 'Pulsu Biznesu”. Ranking Gazel Biznesu 2015,  jak również  fotorelacja z uroczystej gali regionalej dostępne są  na stronie organizatora:  http://gazele.pb.pl/. Równocześnie  firma Highway International została wyróżniona tytułem Gepard Biznesu 2015, w konkursie organizowanym przez Instytut […]

Highway International to polski producent i dystrybutor chłodnic i elementów systemów termicznych, który od 2018 r. należy do struktur globalnego koncernu AVA Quality Cooling. Powstała spółka AVA CEE Sp. z o.o. posiada magazyny w południowej części Polski, skąd dystrybuuje produkty na rynki Europy Środkowo-Wschodniej. W ofercie AVA CEE Sp. z o. o. (dawniej Highway International) znajdują się części do chłodzenia silników oraz elementy układu klimatyzacji przeznaczone do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i kompleksowe rozwiązania dla przemysłu i rolnictwa. Więcej informacji na temat firmy i jej oferty można znaleźć w artykułach w tej kategorii.