Kolejna firma z branży z prestiżowym wyróżnieniem

4 lutego 2016, 11:14

Firma Highway International znalazła się w gronie Gazel Biznesu 2015 – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw, według rankingu przygotowanego przez Coface na zlecenie ‘Pulsu Biznesu”.

Ranking Gazel Biznesu 2015,  jak również  fotorelacja z uroczystej gali regionalej dostępne są  na stronie organizatora:  http://gazele.pb.pl/.

Równocześnie  firma Highway International została wyróżniona tytułem Gepard Biznesu 2015, w konkursie organizowanym przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Ranking  Gepardy Biznesu 2015 Handlu Motoryzacyjnego według wzrostu wartości rynkowej został opublikowany pod adresem:
http://businessnow.pl/8246,gepardy-biznesu-2015-handlu-motoryzacyjnego-2.htm

"Wyróżnienia  ogromnie nas cieszą, ale również  motywują do  jeszcze większej pracy,  tak by współpraca z nami przynosiła satysfakcję wszystkim naszym Klientom i  Partnerom biznesowym" – powiedział przedstawiciel Highway International.

Dowiedz się więcej

Partner Opony Polska wyróżniona Gazelą Biznesu
Partner Opony Polska wyróżniona Gazelą Biznesu

Spółka Partner Opony Polska otrzymała tytuł Gazeli Biznesu. Ta niezależna sieć blisko stu serwisów ogumienia i automechaniki osiągnęła wzrost przychodu o 262,64 proc. – „Nagroda jest wynikiem ciężkiej pracy wszystkich Udziałowców i Pracowników naszej Spółki. Stanowi potwierdzenie, że obrany kierunek rozwoju jest prawidłowy, a osiągnięty wzrost przychodu – 262,64 proc. dowodzi, że dobrze poradziliśmy sobie […]

Wyróżnienia dla Harta
Wyróżnienia dla Harta

Firma Hart Sp. z o.o. została już dwukrotnie doceniona przez miesięcznik Forbes, a tytuł Gazeli Biznesu przyznano jej już trzeci raz. Przedsiębiorstwo otrzymało tytuł Gazeli Biznesu w 2007, 2008 i 2009 roku, zaś Diamentem Forbesa została w 2009 i 2010 roku. Ranking najdynamiczniej zwiększających swoją wartość przedsiębiorstw w ostatnich trzech latach, tworzony przez Forbes oraz […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

AK, 4 lutego 2016, 21:04 0 0

Cempol też miał Gazele, Diamenty Forbsa i co? Zapłać dostaniesz

Odpowiedz