Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
13:45 Wymieniasz rozrząd? Odbierz nagrodę! 12:16 Nowość w ofercie Ferodo 11:35 Słaba rentowność, azjatycka konkurencja – czy europejska motoryzacja stoi na krawędzi? 11:08 Na rynek trafiły retrofilty LED zaprojektowane z myślą o samochodach klasycznych 08:44 Nowe adaptery w ofercie Ravenol

BEHR

MAHLE i HELLA sfinalizowały transakcję sprzedaży jednej ze swoich spółek

MAHLE i HELLA pomyślnie zakończyły dziś sprzedaż swoich 50-procentowych udziałów w spółce Behr-Hella Thermocontrol (“BHTC”) na rzecz AUO Corporation.

Wskazówki dotyczące montowania włącznika termicznego (TSW)

Aby silniki spalinowe mogły pracować wydajnie, zachowując przy tym niski poziom zużycia i emisji substancji szkodliwych, potrzebują w miarę możliwości stałego poziomu temperatury. Wskazówki dotyczące montowania włącznika termicznego w poniższym artykule przedstawiają specjaliści marki MAHLE.

Behr Hella Service oficjalnie częścią MAHLE

Od Nowego Roku wszystkie istniejące działy Behr Hella Service zostały przeniesione do struktur MAHLE Aftermarket. Tym samym oferta firmy rozszerza się o części systemów termicznych.

MAHLE Aftermarket przejmuje Behr Hella Service i planuje rynkową ofensywę

Firma MAHLE Aftermarket zaprosiła nas do Krotoszyna, gdzie znajduje się jej fabryka oraz magazyn, aby poinformować o planowanych działaniach na rynku części. Są one związane m.in. z przejęciem należącej wcześniej do koncernu HELLA spółki Behr Service. Nie brak także innych pomysłów.

Wyniki konkursu HELLA

Wiemy już, do kogo trafią plażowe parawany od firmy HELLA.

Behr Hella Service – spec od samochodowych układów termicznych

Spółka handlowa Behr Hella Service to przedsiębiorstwo łączące dwie firmy Behr i Hella.

Behr Hella Service dla układu chłodzenia

Wymagania stawiane systemom chłodzenia silników stale rosną. Większego niż kiedykolwiek znaczenia nabiera przy tym pozytywny wpływ nowych rozwiązań technologicznych w zakresie transferu ciepła na zużycie paliwa i emisję spalin.

Opona Continental nagrodzona za design

Nowa, letnia opona Continental do samochodów osobowych klasy średniej i luksusowych, zdobyła dwie najbardziej prestiżowe nagrody w dziedzinie wzornictwa – IF Design Award 2017 i red dot design award 2017.

Zmiany personalne w FTE automotive

Dirk Beckmann objął stanowisko dyrektora Global Aftermarket w grupie FTE automotive. Tym samym zastąpił Erika Lundtofta, który na koniec roku z własnej woli zakończył współpracę z firmą.

Nowe oznakowanie produktów Behr Hella Service ułatwi wybór części

Firma Behr Hella Service zmienia sposób oznaczeń swoich produktów, wprowadzając od roku 2017 etykietę Premium Line jako nową klasę produktu. Asortyment ponad 7 500 części Behr Hella Service będzie się w przyszłości wiązać z dwoma różnymi liniami handlowymi. W grupie Premium Line zgrupowanych jest 4 500 produktów wytwarzanych przez firmy Behr, AKG, Visteon i innych producentów dysponujących […]

BEHR to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji elementów układów pojazdu, odpowiedzialnych za zarządzenie temperaturą. Jest doświadczonym producentem działającym na rynku OE, oferującym bogate portfolio produktów także na rynku wtórnym. BEHR należy obecnie do koncernu MAHLE, poprzednio jego właścicielem była spółka HELLA. Najbardziej znane części z oferty BEHR to termostaty, czujniki i przełączniki układu chłodzenia, zawory EGR czy chłodnice recyrkulacji spalin. Produkty BEHR są dostępne w ofercie licznych dystrybutorów części zamiennych, a także w sklepach internetowych. Więcej informacji na ich temat, w tym nowości ofertowe, znajdziesz w artykułach z tej kategorii.