Behr Hella Service – spec od samochodowych układów termicznych

28 czerwca 2018, 0:07

Spółka handlowa Behr Hella Service to przedsiębiorstwo łączące dwie firmy Behr i Hella.

Firma Behr to znany, uznany i ceniony producent elementów termicznych do wszystkich typów samochodów, które stosowane są w pierwszym montażu przez wielu producentów. Firma Hella to producent i dostawca części i zespołów oświetleniowych i elektronicznych stosowanych także w pierwszym montażu, ale to też firma mająca rozbudowaną światową sieć dystrybucji części kierowanych na rynek wtórny. Organizacja Behr Hella Service to działania mające na celu wprowadzenie na rynek części systemów termicznych firmowanych logiem Behr poprzez sieć dystrybucji z pod znaku Hella. Współpraca obu firm na tej płaszczyźnie to szereg korzyści dla odbiorców hurtowych, a także, a w zasadzie przede wszystkim, dla odbiorców końcowych – mechaników z niezależnych warsztatów serwisowych.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w produkcji części, zespołów i elementów dla pierwszego montażu produkty opuszczające fabryki Behra i kierowane na rynek części zamiennych mają najwyższą jakość, nie wymagają dodatkowego pasowania przy wymianie, zastosowane materiały gwarantują wymaganą przez producenta pojazdu trwałość i właściwe parametry pracy. Produkcja dla producentów pojazdów powoduje, że liczba referencji dostępnych, jako części zamienne jest bardzo duża i pozwala dobrać właściwe elementy do niemal całej populacji eksploatowanych obecnie pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Oferta części firmy Behr dotyczy także traktorów i maszyn rolniczych czy budowlanych, a od niedawna również pojazdów hybrydowych.

Produkcja na zaopatrzenie pierwszego montażu owocuje powstawaniem innowacyjnych i przełomowych technologicznie i konstrukcyjnie zespołów. Nowoczesne technologie stosowane są z powodzeniem przy produkcji części zamiennych. W wielu przypadkach dzięki temu, zamienniki do starszych pojazdów mają lepsze parametry niż ówcześnie montowane części oryginalne.

Siłą spółki Behr Hella Service jest bardzo dobra logistyka korzystająca z rozwiązań systemowych sieci dostaw Hella. Dostawy realizowane są szybko i terminowo dla każdego odbiory, bez względu na wielkość zamówienia. Oczywiście należy pamiętać, że spółka Behr Hella Service zaopatruje hurtownie motoryzacyjne, a nie odbiorców końcowych.

Szeroka gama produktów firmowanych przez Behr Hella Service kierowana na rynek części zamiennych jest ciągle wzbogacana o kolejne pozycje. Nowe rozwiązania stosowane w produkcji dla producentów pojazdów bardzo szybko pojawiają się w ofercie dla rynku wtórnego, maja te same parametry, wykonywane są z tych samych materiałów, maja tą samą jakość.

W ofercie części Behr Hella Service znajdują się dwie linie handlowe. Podstawowa to produkty Premium – części całkowicie odpowiadające elementom oryginalnym, o tych samych parametrach i o najwyższej jakości wykonania. Linia części Premium ma aprobaty producentów pojazdów. Ponieważ w eksploatacji znajdują się także pojazdy starsze ale prezentujące nadal wysokie właściwości użytkowe, Behr Hella Service utworzyła do ich napraw linię handlową Standard. Standard to produkty spełniające wszystkie wymagania techniczne samochodów, do który są kierowane ale w cenach adekwatnych do wartości rynkowej tych pojazdów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!