Behr Hella Service oficjalnie częścią MAHLE

2 stycznia 2020, 13:23

Od Nowego Roku wszystkie istniejące działy Behr Hella Service zostały przeniesione do struktur MAHLE Aftermarket. Tym samym oferta firmy rozszerza się o części systemów termicznych.

MAHLE zakupiło całość udziałów w BHS, o czym informowaliśmy już w połowie ubiegłego roku. Termin wprowadzenia oficjalnych zmian organizacyjnych zaplanowano wówczas na 1 stycznia 2020 r. Obecnie produkty Behr Hella Service do samochodów osobowych, ciężarowych, rolniczych oraz maszyn są już dostępne w nowym centrum logistycznym MAHLE Aftermarket we Wrocławiu. Centra logistyczne MAHLE w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Turcji, Rosji, Brazylii, USA i Chinach są również wyposażone i gotowe na zamówienia.

Rozszerzenie oferty MAHLE w dziale termicznym ma przyczynić się do polepszenia pozycji firmy na rynku e-mobilności.

– Informacje zwrotne od naszych klientów dotyczące kampanii wprowadzającej na rynek nowe produkty były bardzo pozytywne – mówi Olaf Henning – wiceprezes i dyrektor generalny MAHLE Aftermarket. – Warsztaty są świadome wyzwań, powodowanych przez transformację mobilności i różnorodność nowych technologii i liczą na nas. Będziemy ich wspierać, zapewniając szybkie i niezawodne rozwiązania diagnostyczne i serwisowe, informacje i oczywiście części zamienne – kontynuuje Henning.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!