Zmiany personalne w FTE automotive

7 lutego 2017, 9:32

Dirk Beckmann objął stanowisko dyrektora Global Aftermarket w grupie FTE automotive. Tym samym zastąpił Erika Lundtofta, który na koniec roku z własnej woli zakończył współpracę z firmą.

Dirk Beckmann posiada długoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Wcześniej był członkiem kierownictwa i pracował w dziale zarządzania produktem, marketingu i dystrybucji w takich firmach, jak Hella, Behr Hella Service oraz Schaeffler International. U poprzedniego pracodawcy, firmy Schaeffler, pan Beckmann piastował stanowisko wiceprezesa/dyrektora naczelnego ds. rynku części zamiennych dla Meksyku, Ameryki Centralnej i Karaibów.

W ramach pracy w FTE automotive Dirk Beckmann będzie poświęcał szczególną uwagę dalszemu rozwojowi głównego obszaru aktywności, tj. globalnemu rynkowi części zamiennych. Jego celem jest także rozszerzenie działalności o nowe rynki i dziedziny. Jako dyrektor Global Aftermarket Dirk Beckmann podlega bezpośrednio dyrektorowi naczelnemu grupy FTE automotive, dr. Andreasowi Thummowi.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!