Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
14.06 Konkurs Niterra – wyniki 14.06 Nigdy więcej “elektryka”. To badanie zweryfikowało zdanie wielu kierowców. 14.06 Co zrobić, kiedy skrzynia biegów DSG w VW Golf Plus źle zmienia biegi? 13.06 Mała ładowarka, a duży akumulator. Czy takie ładowanie zepsuje baterię? 13.06 Obowiązkowy KSeF jednak nie od 1 lipca. Jaka jest nowa data i jak się przygotować?

AS-PL

AS-PL na targach Rematec Amsterdam

Targi Rematec Amsterdam odbyły się w dniach 27-29 czerwca 2023 r. Była na nich obecna polska firma AS-PL, która podzieliła się wrażeniami z tego wydarzenia.

AS-PL na targach AutoZum w Salzburgu

Targi AutoZum w Salzburgu trwały od 20 do 23 czerwca 2023 r. i były to jedne z czterech wydarzeń branżowych w czerwcu, na których można było spotkać reprezentantów firmy AS-PL.

Fotorelacja z targów Automechanika Birmingham 2023

Automechanika Birmingham to jedna z najważniejszych wystaw targowych na brytyjskim rynku motoryzacyjnym. Biorą w niej udział m.in. producenci części zamiennych, działający zarówno na rynku OE jak i aftermarkecie. Tegoroczna edycja odbyła się po 4 latach pandemicznej przerwy. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć, które zrobiliśmy podczas zwiedzania przestrzeni targowej.

Uroczystość 30-lecia CAIRO-soft w Naterkach

Z okazji 30-lecia CAIRO-soft odbyła się konferencja z udziałem klientów i partnerów firmy. Impreza odbyła się 2 czerwca 2023 r. w Hotelu Mazury Golf & Country Club w Naterkach.

Nowa siedziba AS-PL UK Ltd. w Liverpoolu

Wkrótce po otwarciu nowego magazynu w hiszpańskiej Walencji, firma AS-PL ogłosiła otwarcie nowoczesnego magazynu w Liverpoolu. To kolejna po Turynie i Walencji siedziba nowego zagranicznego oddziału firmy. AS-PL UK Ltd., który od 2017 roku miał swoją siedzibę w Londynie, przenosi się do całkowicie nowej hali o powierzchni 1000 m2.

AS-PL po targach Automassan

Reprezentanci firmy AS-PL brali udział w targach Automassan w Szwecji. Było to pierwsze wydarzenie, inaugurujące cykl spotkań w 2023 roku.

Jakie alternatory i rozruszniki stosuje się w hybrydach?

Samochody z hybrydowymi układami napędowymi po raz pierwszy pojawiły się jako eksperymentalne egzemplarze już na początku XX wieku. Obecnie oferta pojazdów hybrydowych z różnymi jednostkami napędowymi jest bardzo duża. Ich silniki różnią się w aspekcie posiadania i roli alternatorów i rozruszników.

AS-PL na targach AutoTrade Expo i Equip Auto

Firma AS-PL wzięła udział w kolejnych dwóch imprezach targowych AutoTrade Expo i Equip Auto.

AS-PL na targach Automechanika Frankfurt

Po czterech latach przerwy spowodowanej m.in. pandemią koronawirusa, wracają najpopularniejsze w Europie targi motoryzacyjne – Automechanika Frankfurt. Stoisko firmy AS-PL będzie można naleźć na stoisku A20 w hali 3.0.

Czy targi motoryzacyjne nadal są potrzebne branży – wywiad z Pawłem Kotalą z AS-PL

Targi motoryzacyjne w tradycyjnej formie to jedne z wydarzeń, do których osoby związane z branżą części i napraw samochodowych szczególnie tęskniły w czasach pandemii. W dobie szybkiego obiegu informacji, rola i sens targów poddawane są jednak dyskusji. Niektóre firmy stopniowo wycofują się z udziału w nich, inne przeciwnie – zwiększają swoją aktywność na tym polu. […]

Firma AS-PL zajmuje się produkcją rozruszników i alternatorów samochodowych. Istnieje od 1992 r., kiedy to rozpoczęła działalność pod nazwą Auto Starter. Zmiana nazwy oraz rebranding miały miejsce w 2017 r. AS-PL, jako firma specjalizująca się w wąskim asortymencie, posiada duże doświadczenie i wiedzę specjalistyczną. Działa nie tylko na terenie Polski, lecz eksportuje swoje towary do krajów europejskich oraz na inne kontynenty. Wszystkie alternatory oraz rozruszniki oferowane przez spółkę, testowane są na specjalistycznych maszynach przed sprzedażą. Siedziba firmy AS-PL znajduje się w Gdańsku. Po więcej informacji na temat przedsiębiorstwa zapraszamy do powyższych artykułów.