Menu

HEPU

Konkurs HEPU – WYNIKI

Konkurs MotoFocus i HEPU Germany: Odwieczny dylemat – układ rozrządu paskowy czy łańcuchowy? Którą opcję byś wybrał? Odpowiedź na pytanie dała uczestnikom szansę na wygranie jednego z 3 zestawów nagród.

Konkurs HEPU Germany – WYNIKI

Przentujemy wyniki konkursu zorganizowanego przez MotoFocus wspólnie z HEPU Germany. Odpowiedź na pytanie dotyczące rozrządu, dała uczestnikom szansę na atrakcyjne nagrody.

Elektryczna pompa cieczy chłodzącej – lepsza niż standardowa? Pytamy eksperta

Pompa cieczy chłodzącej nie musi być napędzana przez pasek rozrządu albo łańcuch rozrządu. Dzięki temu nie musi być też montowana przy silniku. Pompa ta może mieć napęd elektryczny i znajdować się w dowolnym miejscu pod maską. Wyjaśniamy, co to jest elektryczna pompa cieczy chłodzącej? Jakie ma zalety i jakie ma wady?

Przełączalna pompa cieczy – zasada działania, usterki, wymiana

W ciągu ostatnich kilku lat, układy chłodzenia nowo produkowanych samochodów coraz częściej wyposażane są w przełączalne pompy cieczy chłodzącej. Jest to rozwiązanie, które przyczynia się do szybszego uzyskania optymalnej temperatury pracy silnika. Ma swoje zalety, ale też i wady, wśród których znajduje się podatność na usterki. W naszym artykule przyglądamy się z bliska przełączalnym pompom […]

Konkurs HEPU® Germany – wyniki

Klienci na całym świecie znają HEPU® z kompleksowej oferty pomp cieczy chłodzącej, dodatkowych pomp cieczy chłodzącej, zestawów napędu układu rozrządu z pompą cieczy, paskowych i łańcuchowych zestawów rozrządu oraz płynów i koncentratów do układu chłodzenia. W ostatnim czasie firma otworzyła nowy dział Thermo-Management, który jest poświęcony produktom odpowiadającym za bezpośrednie, aktywne zarządzanie temperaturą układu chłodzenia. […]

Nowości w ofercie HEPU® Germany

HEPU® rozszerza ofertę produktową dla segmentu pojazdów osobowych, a także po raz pierwszy – dla ciężarowych.

Konkurs HEPU Germany – wyniki Konkurs

Konkurs HEPU Germany – wyniki

Sezon jesienno-zimowy to trudny okres dla naszych samochodów. Przyzwyczailiśmy się do konieczności zmiany opon, jeśli jeździmy starszym samochodem, to będziemy zastanawiali się, czy nasz akumulator przetrwa pierwsze przymrozki…

Szkolenie online na temat napędu rozrządu dla Czytelników MotoFocus.pl

Zapraszamy na kolejne szkolenie online, przygotowane dla naszych Czytelników przez firmę HEPU. Poprowadzi je Witold Rogowski, trener techniczny HEPU Germany.

Szkolenie online na temat rozwoju układów chłodzenia dla Czytelników MotoFocus.pl

Zapraszamy na szkolenie online, przygotowane dla naszych Czytelników przez firmę HEPU. Poprowadzi je Witold Rogowski, trener techniczny HEPU Germany.

HEPU jest firmą motoryzacyjną znaną głównie z produkcji pomp cieczy chłodzącej na rynek pierwszego montażu (OE) oraz rynek wtórny. Jest to niemieckie przedsiębiorstwo, istniejące od ponad 50 lat. Od pewnego czasu w ofercie firmy, poza pompami znajdują się także kompletne zestawy rozrządu, dzięki którym mechanicy mogą zakupić wszystkie elementy niezbędne do procedury wymiany rozrządu w samochodzie od jednego dostawcy. Firma HEPU od niedawna wprowadziła do oferty płyny chłodnicze. Zarówno jej pompy wody, jaki zestawy rozrządu czy płyny (np. G12) zbierają dobre opinie klientów. Więcej informacji na temat firmy HEPU i jej produktów znajduje się w artykułach w tej kategorii.