Menu

HEPU

„Nieco pod prąd rynkowi”- wywiad ze Sławomirem Góralewskim

Sławomir Góralewski po wielu latach spędzonych w TRW, niedawno zmienił „barwy klubowe”, by zająć się reprezentacją marek HENGST oraz HEPU. Rozmawialiśmy m.in. o kulisach tej zmiany.

Pompy HEPU w ofercie Inter-Team

Inter-Team rozpoczął sprzedaż pomp wody marki HEPU. W ofercie znajdzie się kilkaset referencji o jakości OE do aut europejskich, azjatyckich i amerykańskich.

HEPU XT-Professional – poszerzone kompletne zestawy rozrządu

HEPU wprowadza na polski rynek ofertę zestawów XT-Professional. Zestawy rozrządu z pompą wody oraz wszystkimi elementami niezbędnymi do prawidłowej wymiany układu rozrządu. Dodatkowymi elementami w zestawach XT-Professional są łańcuchy rozrządu (napędzające wałek) wraz z napinaczami (silniki PSA, FORD, Volvo 2.0 oraz 1.6 HDI/TDCi) lub nastawniki faz rozrządu w zestawach do silników Opla 1.6 i 1.8. […]

Pompy wody HEPU w Auto Partner SA

17 sierpnia 2011 do oferty Auto Partner SA dołączyły pompy wody znanego niemieckiego producenta HEPU. Oferta na dzień dzisiejszy zawiera  50 najbardziej popularnych referencji i będzie systematycznie poszerzana. Poniżej wykaz produktów HEPU dostępnych w Auto Partner SA:  

„Medyczna” pomoc dla warsztatu

Inter Cars przypomina o apteczce zimowej, która już od sześciu lat cieszy się zainteresowaniem klientów. Pakiet zwany potocznie „apteczką warsztatową” to propozycja najbardziej popularnych produktów, które możecie Państwo sami „poukładać” w tzw. Pakiet zimowy. W tym roku zmienione zostały trochę zasady konstruowania apteczki, ale nadal są bardzo proste. Najpierw należy wypełnić specjalny formularz (nazwa…), który […]

HEPU jest firmą motoryzacyjną znaną głównie z produkcji pomp cieczy chłodzącej na rynek pierwszego montażu (OE) oraz rynek wtórny. Jest to niemieckie przedsiębiorstwo, istniejące od ponad 50 lat. Od pewnego czasu w ofercie firmy, poza pompami znajdują się także kompletne zestawy rozrządu, dzięki którym mechanicy mogą zakupić wszystkie elementy niezbędne do procedury wymiany rozrządu w samochodzie od jednego dostawcy. Firma HEPU od niedawna wprowadziła do oferty płyny chłodnicze. Zarówno jej pompy wody, jaki zestawy rozrządu czy płyny (np. G12) zbierają dobre opinie klientów. Więcej informacji na temat firmy HEPU i jej produktów znajduje się w artykułach w tej kategorii.