Menu

Kraft

Nowości produktowe Kraft Automotive – podnośniki szyb samochodowych

Marka Kraft Automotive poszerza ofertę asortymentową o nową gamę produktów z grupy – elektryczne i manualne podnośniki szyb samochodowych.

Zestawy sprzęgieł od Kraft Automotive

Kraft Automotive poszerza swoją ofertę o nowość – zestawy sprzęgieł, dostępne zarówno z łożyskami, jak i bez.

Nowości Kraft Automotive – czujniki ABS i czujniki wałka

Z początkiem roku 2018 oferta Kraft Automotive powiększyła się o nowe produkty – czujniki ABS oraz czujniki wałka. Do asortymentu marki zostało dodanych ponad 400 nowych referencji przeznaczonych do najbardziej popularnych aut na rynku.

Wkłady do lusterek zewnętrznych Kraft

Z początkiem października oferta marki Kraft Automotive powiększyła się o wkłady do lusterek zewnętrznych. Asortyment tej grupy zawiera 277 referencji przeznaczonych do najbardziej popularnych aut na rynku.

Kraft wprowadza nowe oleje syntetyczne

Kraft Automotive poszerza ofertę o nowe oleje silnikowe. Przeznaczone są one głównie do pojazdów osobowych oraz lekkich samochodów dostawczych.

Pierwszy zlot Elektrycznych i hybrydowych 4 kółek

28 maja w podwarszawskich Ząbkach odbędzie się pierwszy Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. W wydarzeniu uczestniczyć będzie marka Kraft Automotive, a także sieć warsztatów O.K. Serwis prezentując wspólnie swoją ofertę.

Miski olejowe w Kraft Automotive

W marcu oferta Kraft Automotive poszerzyła się o kilkadziesiąt referencji misek olejowych do najpopularniejszych modeli samochodów na polskim rynku.

Chłodnice i inne nowości Kraft Automotive

Marka Kraft Automotive poszerzyła z końcem roku swoją ofertę w zakresie układu chłodzenia o chłodnice wody, chłodnice powietrza doładowującego i nagrzewnice.

Żarówki Kraft – nowość w ofercie Inter-Team

Wraz z rozwojem technologii w branży motoryzacyjnej firmy produkujące źródła światła w samochodach prześcigają się nad udoskonaleniem swoich produktów. Dzięki temu powstają żarówki o coraz lepszych parametrach, które wytwarzają więcej światła, poprawia to nasze bezpieczeństwo a ich żywotność jest sukcesywnie przedłużana, co obniża częstotliwość ich wymiany.    Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i kierując się […]

Więcej klocków Kraft w Inter-Team

W listopadzie 2008 oferta klocków hamulcowych marki Kraft w Inter-Team uległa znacznemu rozszerzeniu.Klienci mają teraz do dyspozycji kolejnych 99 referencji do samochodów osobowych i dostawczych. Klocki hamulcowe Kraft produkowane są z najwyższej jakości materiałów a dbałość o jakość produktów została potwierdzona certyfikatami ISO 9001:2001 oraz 14001:2005. Hamulce Kraft produkowane są przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii i […]