Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
17.07 Zanieczyszczenia w układzie hydraulicznym sprzęgła: skutki oraz jak im zapobiec [FILM] 17.07 Poszerzona oferta podnośników szyb znanego producenta 17.07 Tesla model Y: woda w kabinie w okolicach nóg pasażera. Co jest przyczyną? 17.07 Aftermarket znów się jednoczy. Pojawił się wspólny cel! 17.07 Wielka Wyprawa Maluchów zakończona. Czy uda się osiągnąć cel?

Vanking

Polskie firmy na targach Automechanika Frankfurt 2021

Zorganizowane po raz pierwszy po przymusowej przerwie pandemicznej targi Automechanika Frankfurt 2021 były wydarzeniem o wiele skromniejszym niż w przeszłości. Polskę reprezentowało na nich kilkanaście firm. Poniżej przedstawiamy krótki przegląd prezentowanych przez nie ekspozycji.

VanKing: nowa marka, nowy film i plany na rok 2019

VanKing ma za sobą rok obfitujący w przełomowe wydarzenia. Rozwój producenta i dystrybutora części, specjalizującego się w busach, będzie trwał także w nowym roku. Już teraz można obejrzeć najnowszy film korporacyjny firmy.

Konferencja VanKing – zmiany i plany rozwoju

7 września w Krakowie odbyło się pierwsze spotkanie pracowników VanKing w nowej odsłonie, mające na celu zaprezentowanie zmian, kierunków rozwoju oraz planów ekspansji firmy. Podczas spotkania omówione zostały plany na najbliższe lata.

VanKing na targach w Rosji

Firma VanKing uczestniczyła w największych w Rosji targach branży motoryzacyjnej MIMS AUTOMECHANIKA MOSKWA, które odbyły się w sierpniu 2018 r. Targi Automechaniki poświęcone są w całości szeroko pojętej branży motoryzacyjnej.

Celkar zmienia się w VanKing!

Istniejąca od ponad 25 lat rodzinna firma Celkar od września zmienia swoją identyfikację wizualną. Celkar to dystrybutor i producent części do samochodów dostawczych, który sprzedaje swoje produkty w ponad 30 krajach Europy i świata.

VanKing jest dystrybutorem części do samochodów osobowych i dostawczych, specjalizując się głównie w tej drugiej kategorii. Firma posiada najszerszą na polskim rynku ofertę części zamiennych do większości modeli busów – zarówno produktów OE jak i zamienników. Oferta jest uzupełniana sprawdzanymi przez firmę częściami używanymi OutletParts. Historia firmy Vanking rozpoczęła się w 1993, jednak po inną nazwą – AutoFan. Przedsiębiorstwo jeszcze trzykrotnie zmieniało swoją nazwę – w krótkim czasie po rozpoczęciu działalności na EuroMotoFan, a w 2001 roku na Celkar. Rebranding wprowadzający m.in. nazwę VanKing miał miejsce w 2018 r. Firma zatrudnia ponad 300 osób w Polsce i Europie. W tej kategorii artykułów znajdziesz więcej informacji na temat działań rynkowych oraz oferty firmy VanKing.