Menu

Vanking

Polskie firmy na targach Automechanika Frankfurt 2021

Zorganizowane po raz pierwszy po przymusowej przerwie pandemicznej targi Automechanika Frankfurt 2021 były wydarzeniem o wiele skromniejszym niż w przeszłości. Polskę reprezentowało na nich kilkanaście firm. Poniżej przedstawiamy krótki przegląd prezentowanych przez nie ekspozycji.

VanKing: nowa marka, nowy film i plany na rok 2019

VanKing ma za sobą rok obfitujący w przełomowe wydarzenia. Rozwój producenta i dystrybutora części, specjalizującego się w busach, będzie trwał także w nowym roku. Już teraz można obejrzeć najnowszy film korporacyjny firmy.

Konferencja VanKing – zmiany i plany rozwoju

7 września w Krakowie odbyło się pierwsze spotkanie pracowników VanKing w nowej odsłonie, mające na celu zaprezentowanie zmian, kierunków rozwoju oraz planów ekspansji firmy. Podczas spotkania omówione zostały plany na najbliższe lata.

VanKing na targach w Rosji

Firma VanKing uczestniczyła w największych w Rosji targach branży motoryzacyjnej MIMS AUTOMECHANIKA MOSKWA, które odbyły się w sierpniu 2018 r. Targi Automechaniki poświęcone są w całości szeroko pojętej branży motoryzacyjnej.

Celkar zmienia się w VanKing!

Istniejąca od ponad 25 lat rodzinna firma Celkar od września zmienia swoją identyfikację wizualną. Celkar to dystrybutor i producent części do samochodów dostawczych, który sprzedaje swoje produkty w ponad 30 krajach Europy i świata.

VanKing jest dystrybutorem części do samochodów osobowych i dostawczych, specjalizując się głównie w tej drugiej kategorii. Firma posiada najszerszą na polskim rynku ofertę części zamiennych do większości modeli busów – zarówno produktów OE jak i zamienników. Oferta jest uzupełniana sprawdzanymi przez firmę częściami używanymi OutletParts. Historia firmy Vanking rozpoczęła się w 1993, jednak po inną nazwą – AutoFan. Przedsiębiorstwo jeszcze trzykrotnie zmieniało swoją nazwę – w krótkim czasie po rozpoczęciu działalności na EuroMotoFan, a w 2001 roku na Celkar. Rebranding wprowadzający m.in. nazwę VanKing miał miejsce w 2018 r. Firma zatrudnia ponad 300 osób w Polsce i Europie. W tej kategorii artykułów znajdziesz więcej informacji na temat działań rynkowych oraz oferty firmy VanKing.