Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
19.07 Ozonator od znanego producenta z certyfikatem biobójczości 19.07 Wentylatory chłodnicy – nowa grupa produktów w ofercie dostawcy 18.07 Nowy, odnawialny materiał do opon, który może zastąpić sadzę 18.07 Inter Cars z nową strategiczną współpracą 18.07 Nowe czujniki od znanego producenta. Teraz też do pojazdów hybrydowych.

Megatex

Produkcja akumulatorów w niespokojnych czasach – wywiad z Megatex

Firma Megatex to producent akumulatorów wywodzący się z Ukrainy. W przyszłym roku firma świętować będzie 30-lecie swojego istnienia. Ostatnie miesiące i sytuacja związana przede wszystkim z działaniami wojennymi nie były łatwe dla nikogo. Jak zatem poradziła sobie firma Megatex i jakie ma plany na nadchodzący nowy rok? O tym rozmawiamy z Bogdanem Bazarovem, Prezesem Zarządu […]

Megatex Auto został wyłącznym dystrybutorem akumulatorów ROMBAT w Polsce

Dobre wieści płyną ze świata akumulatorów. Firma Megatex Auto została wyłącznym dystrybutorem asortymentu firmy ROMBAT w Polsce. Rombat jest rumuńskim producentem akumulatorów, który swoje produkty dostarcza zarówno na pierwszy montaż, jak i rynek aftermarket.

Ukraiński producent akumulatorów zbiera środki na pomoc rodakom

Spółka Megatex, właściciel marek A-mega i Viking, produkujący akumulatory w ukraińskich fabrykach, uruchamia specjalną akcję pomocową. Część środków ze sprzedaży akumulatorów zostanie przekazana potrzebującym na Ukrainie.

Akumulatory A-mega do samochodów azjatyckich

Akumulatory z serii A-mega ASIA to nowość w ofercie firmy Megatex. Przeznaczone do samochodów azjatyckich akumulatory wykorzystują technologię Gravity Calcium Cast inside.

Megatex Auto to ukraińska spółka, zajmująca się produkcją akumulatorów samochodowych. Firma jest wyłącznym dystrybutorem baterii, produkowanych we własnych fabrykach na Ukrainie. Na rynku polskim dostępne są dwie marki akumulatorów z fabryk Megatex – A-mega i Viking. Firma zajmuje się produkcją akumulatorów od 2016 r. Wytwarza produkty w kilku technologiach – Ca/Ca z płytą odlewaną, Ca-Ca z płytą cięto-ciągniąną, a także akumulatory EFB. Wiele akumulatorów Megatex zbiera dobre opinie użytkowników na polskim rynku. Część produktów kluczowych marek spółki objęta jest wydłużoną względem standardowej ochroną gwarancyjną. Więcej informacji na temat produktów marek A-mega, Viking oraz pozostałych brandów Megatex, można znaleźć w artykułach w tej kategorii.