Megatex Auto został wyłącznym dystrybutorem akumulatorów ROMBAT w Polsce

24 października 2022, 14:20

Dobre wieści płyną ze świata akumulatorów. Firma Megatex Auto została wyłącznym dystrybutorem asortymentu firmy ROMBAT w Polsce. Rombat jest rumuńskim producentem akumulatorów, który swoje produkty dostarcza zarówno na pierwszy montaż, jak i rynek aftermarket.

Firma ROMBAT dostarcza swoje akumulatory na pierwsze wyposażenie marek Nissan, Renault, Peugeot i Dacia. ROMBAT SA, z siedzibą w Bistrita, jest obecnie największym producentem akumulatorów samochodowych w Rumunii. Firma powstała w 1980 roku, natomiast krajowym liderem jest od 1997 roku.

Pozycja, jaką utrzymuje firma, jest wynikiem inwestycji, zadowolenia klientów i ciągłego doskonalenia środowiska pracy. Potwierdzeniem tego jest inwestowanie w zmniejszanie wpływu na środowisko poprzez ciągłe doskonalenie akumulatorów i poprawę usług ich recyklingu, zmniejszając tym samym eksploatację zasobów naturalnych.

ROMBAT eksportuje akumulatory do ponad 40 krajów na 4 kontynentach m.in.: Polski, Belgii, Bułgarii, Cypru, Francji, Niemiec, Grecji, Włoch, Macedonii Północnej, Wielkiej Brytanii, Mołdawii, Serbii, Hiszpanii, Turcji, Ukrainy, Węgier, USA, Kanady, Madagaskaru, RPA czy Algierii. ROMBAT jest częścią życia milionów ludzi na całym świecie.

Megatex Auto jest wyłącznym dystrybutorem producenta akumulatorów Megatex.  Nowoczesne fabryki zlokalizowane w Zachodniej Ukrainie osiągają wydajność na poziomie 6 milionów egzemplarzy rocznie. Istotę działalności firmy stanowi dystrybucja akumulatorów w Polsce, jak również w całej Europie Wschodniej. Sprzedawane przez Megatex Auto akumulatory cechuje najwyższa jakość, o której świadczą nie tylko liczne certyfikaty, potwierdzające zgodność z międzynarodowymi normami produkcyjnymi, ale również stale powiększające się grono zadowolonych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą selekcją modeli dostępnych na naszej stronie internetowej — specyfikacja techniczna poszczególnych egzemplarzy zawarta jest w opisie odpowiedniej oferty.

Opublikowane przez: MotoFocus.pl
Artykuł sponsorowany Megatex

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Piotr, 1 listopada 2022, 12:25 1 -2

Złego slowa o tych akumulatorach nie powiem szczególnie tych z płytami odlewanymi. Są naprawdę dobre wiem bo używam. Zero problemów.
Mam 1 szt.EFB start stop 78ah i amege 7 oba spisują się rewelacyj czego nie mogę już powiedzieć o Centrze.

Odpowiedz

Lechu, 14 października 2023, 16:34 1 -1

Cześć. Jak odczytać datę produkcji akumulatora m-ki ROMBAT?

Odpowiedz