Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
12:35 Nowy, odnawialny materiał do opon, który może zastąpić sadzę 11:44 Inter Cars z nową strategiczną współpracą 10:56 Nowe czujniki od znanego producenta. Teraz też do pojazdów hybrydowych. 09:26 19.edycja Moto Safety Day odbędzie się w ostatni weekend lipca w Gdyni. Co zaplanowali organizatorzy? 17.07 Zanieczyszczenia w układzie hydraulicznym sprzęgła: skutki oraz jak im zapobiec [FILM]

MANN FILTER

MotoFocus TV: Czy warto kupić droższy filtr do auta?

Jak właściwie dobierać filtry i czym się kierować? Czym różni się tani filtr od tego drogiego? W rozmowie z Witoldem Hańczką w nowym odcinku MotoFocus TV kwestie te wyjaśnia Arkadiusz Szafrański, reprezentujący markę MANN-FILTER.

Nowy dyrektor działu Automotive Aftermarket w MANN + HUMMEL

MANN + HUMMEL, koncern specjalizujący się w produkcji filtrów dla motoryzacji i przemysłu, ma nowego dyrektora generalnego działu Automotive Aftermarket. Został nim Stefan Tolle, poprzednio związany z firmą Bosch.

Wszystko co musisz wiedzieć o filtrach oleju, paliwa i kabinowych – szkolenie online

Za nami kolejne szkolenie online, przygotowywane specjalnie dla naszych Czytelników. Tym razem dotyczyło ono filtrów oleju, paliwa i kabinowych. Szkolenie poprowadził Arkadiusz Szafrański – Trainer/Sales Manager w firmie MANN+ HUMMEL.

Wszystko co musisz wiedzieć o filtrach powietrza – szkolenie online dla Czytelników MotoFocus.pl

Filtry powietrza były tematyką kolejnego szkolenia online, przygotowywanego specjalnie dla naszych Czytelników. Szkolenie poprowadził Arkadiusz Szafrański – Trainer/Sales Manager w firmie MANN+ HUMMEL.

Jak powstaje materiał filtracyjny filtra paliwa?

MANN-FILTER przedstawia szczegółową analizę powstawania filtrów i materiału filtracyjnego nowego filtra paliwa PU 11 001 z.

Filtry kabinowe – przegląd polskiego rynku

Filtr kabinowy należy wymieniać przynajmniej raz w roku, o czym mechanicy powinni przypominać swoim klientom, także we własnym interesie. Które filtry warto polecać? Tej kwestii nie rozstrzygniemy – przyjrzeliśmy się za to ofercie producentów, dostępnej na polskim rynku.

Nowy katalog MANN-FILTER na płycie DVD

Firma MANN+HUMMEL wydała na płycie DVD nowy katalog, w którym znajdują się informacje o filtrach (powietrza, oleju, paliwa, kabinowych) marki MANN-FILTER przeznaczonych do wszelkiego typu pojazdów.

MANN+HUMMEL ogłasza plan restrukturyzacji. Chce zwiększać rentowność.

MANN+HUMMEL przedstawił wstępne wyniki finansowe za rok 2018. Właściciel marki MANN-FILTER nie jest całkowicie zadowolony z rezultatów i planuje cięcie kosztów oraz restrukturyzację.

Nowa wersja filtra MANN-FILTER FreciousPlus 2

Firma MANN-FILTER wprowadziła do oferty ulepszone filtry FreciousPlus 2. Nowe filtry posiadają funkcję wiązania szkodliwych gazów pochodzących z zewnątrz, jak i z wnętrza pojazdu. W dalszym ciągu zapewniają ochronę przed alergenami, bakteriami i pleśnią.

MANN FILTER jest marką niemieckiego przedsiębiorstwa MANN+HUMMEL, specjalizującego się w technologii filtracyjnej. Firma wytwarza głównie filtry dla przemysłu motoryzacyjnego – filtry oleju, paliwa, powietrza oraz kabinowe. Na większości rynków marka MANN FILTER posiada status produktu premium, a jej filtry zbierają pozytywne opinie użytkowników. Katalog produktów MANN FILTER jest systematycznie rozszerzany. Do koncernu MANN+HUMMEL należy także inna marka produkująca filtry – Filtron, dlatego też użytkownicy pojazdów często zastanawiają się nad wyborem właściwego produktu dla siebie. Decyzje zakupowe łatwiej podjąć po zapoznaniu się z informacjami na temat marki oraz oferty MANN FILTER. Można je znaleźć w tej kategorii.