Nowy katalog MANN-FILTER na płycie DVD

20 lutego 2019, 13:37

Firma MANN+HUMMEL wydała na płycie DVD nowy katalog, w którym znajdują się informacje o filtrach (powietrza, oleju, paliwa, kabinowych) marki MANN-FILTER przeznaczonych do wszelkiego typu pojazdów.

W najnowszym katalogu wydanym na płycie DVD firma MANN+HUMMEL prezentuje swoją paletę ponad 4800 wkładów filtracyjnych marki MANN-FILTER przeznaczonych na europejski rynek części zamiennych. Wśród ujętych w publikacji produktów jest ponad 200 nowych typów filtrów (do najnowszych modeli samochodów osobowych, ciężarowych oraz pojazdów rolniczych i budowlanych), uzupełniających i tak już szeroki asortyment filtrów o jakości oryginalnego wyposażenia.

Wkłady opisane w publikacji znajdują zastosowanie w ponad 48 000 samochodów i maszyn, z czego ponad 12 400 stanowią samochody osobowe i dostawcze, ponad 9100 – samochody ciężarowe i autobusy, prawie 1000 – motocykle, przeszło 25 500 – pojazdy rolnicze i budowlane oraz urządzenia przemysłowe. Informacje o wszystkich produktach można znaleźć również w katalogu internetowym zamieszczonym na stronie producenta. Zawiera on animowane ilustracje poszczególnych filtrów i jest na bieżąco aktualizowany.

Właściciele warsztatów i handlowcy mogą zamawiać nowe płyty DVD bez dodatkowych opłat u autoryzowanych partnerów MANN-FILTER lub bezpośrednio w firmie MANN+HUMMEL.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

hesio, 21 lutego 2019, 15:40 1 0

W czy mają wersję na dyskietki ?

Odpowiedz