MotoFocus TV: Czy warto kupić droższy filtr do auta?

24 czerwca 2024, 13:12

Jak właściwie dobierać filtry i czym się kierować? Czym różni się tani filtr od tego drogiego? W rozmowie z Witoldem Hańczką w nowym odcinku MotoFocus TV kwestie te wyjaśnia Arkadiusz Szafrański, reprezentujący markę MANN-FILTER.

Odcinek dotyczy przede wszystkim filtrów oleju, powietrza i paliwa. Całość rozmowy można obejrzeć poniżej (przekierowania do konkretnych poruszanych tematów dostępne są w opisie filmu, po otworzeniu go w nowym oknie):

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na platformie YouTube oraz pozostawienia komentarzy pod filmem. Już wkrótce kolejne odcinki programu MotoFocus TV.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 25 czerwca 2024, 10:24 2 0

pytanie powinno brzmieć czy warto kupić LEPSZY filtr. W przypadku Manna oczywiście filtr jest droższy ale zdecydowanie nie można powiedzieć że lepszy. Daleko im do produktów konkurencyjnych wysokiej jakości.

Odpowiedz