Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
19.07 Ozonator od znanego producenta z certyfikatem biobójczości 19.07 Wentylatory chłodnicy – nowa grupa produktów w ofercie dostawcy 18.07 Nowy, odnawialny materiał do opon, który może zastąpić sadzę 18.07 Inter Cars z nową strategiczną współpracą 18.07 Nowe czujniki od znanego producenta. Teraz też do pojazdów hybrydowych.

CAIRO-soft

CAIRO-soft laureatem Nagród Gospodarczych Żagle Warmii i Mazur

Producent oprogramowania dla branży motoryzacyjnej – firma CAIRO-soft z Olsztyna otrzymała nagrodę podczas Gali III edycji projektu „Nagrody Gospodarcze Żagle Warmii i Mazur”. W trakcie wydarzenia nagrodzono przedsiębiorstwa istotnie przyczyniające się do rozwoju gospodarki regionalnej, przestrzegające zasad odpowiedzialnego biznesu i promujące pozytywny wizerunek regionu.

Nowe oprogramowanie dla warsztatów samochodowych na polskim rynku

Firmy CAIRO-soft i Workshop Management połączyły siły w celu wprowadzenia na rynek nowego oprogramowania dla warsztatów samochodowych.

Uroczystość 30-lecia CAIRO-soft w Naterkach

Z okazji 30-lecia CAIRO-soft odbyła się konferencja z udziałem klientów i partnerów firmy. Impreza odbyła się 2 czerwca 2023 r. w Hotelu Mazury Golf & Country Club w Naterkach.

CAIRO-soft rozpoczął współpracę z PragmaGO

Metody płatności Pragma GO są już dostępne dla klientów CAIRO-soft posiadających Webterminal cairo.B2B.

Systemy informatyczne w motoryzacji – wywiad z CAIRO-soft

Na początku lat 90. branża informatyczna dopiero zaczynała podbój i swoją obecność w każdej dziedzinie. Teraz, trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie najprostszych spraw bez komputera, sieci i internetu. O początkach i rozwoju systemów informatycznych dla branży motoryzacyjnej rozmawiamy z Wojciechem Krakowskim, Prezesem Zarządu CAIRO-soft.

Cairo.B2B z możliwością wyszukiwania po numerze VIN

CAIRO-soft udostępnił nową funkcjonalność w katalogu zamówieniowym cairo.B2B WEBTERMINAL – dobór części zamiennych poprzez numer VIN na podstawie danych Laximo.

Nowości w oprogramowaniu CAIRO-soft

CAIRO-soft producent oprogramowania handlowo-magazynowego dla hurtowni, sklepów i warsztatów branży motoryzacyjnej wprowadza szereg aktualizacji do swojej oferty oraz udostępnia dla klientów nową wersję systemu cairo.ERP FALCON5 – 5.403.6398.

Urządzenie do wymiarowania w magazynie PARCELCUBE

Parcelcube to ekonomiczne rozwiązanie wymiarujące udostępnione przez firmę Klutech. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania wymiarujące dla firm zajmujących się magazynowaniem i wysyłką produktów.