Nowe oprogramowanie dla warsztatów samochodowych na polskim rynku

3 lipca 2023, 14:46

Firmy CAIRO-soft i Workshop Management połączyły siły w celu wprowadzenia na rynek nowego oprogramowania dla warsztatów samochodowych.

– Aplikacja motowarsztat jest uniwersalnym, nowoczesnym oprogramowaniem dla branży motoryzacyjnej. Modułowa budowa pozwala dostosować program do indywidualnych potrzeb warsztatu. Dzięki temu narzędzie to będzie stanowić pomoc zarówno w ramach małych jednoosobowych warsztatów, jak i dużych sieci serwisowych z wieloma stanowiskami obsługi. Wiele praktycznych funkcji programu z pewnością usprawni organizację pracy zakładu. Pozwala też znacząco zwiększyć przychody z prowadzonej działalności. Oprogramowanie oparliśmy o chmurę. Z jednego miejsca pozwala zarządzać całą firmą, w tym pracownikami, fakturami, sprzedażą, magazynem, zadaniami, zakupem części oraz klientami. – powiedział Przemysław Cholewa, CEO Workshop Management.

– Od pewnego czasu chcieliśmy uzupełnić naszą ofertę o rozwiązanie do zarządzania warsztatami motoryzacyjnymi. Rozpoczęliśmy tworzenie własnego produktu, ale gdy poznaliśmy aplikację motowarsztat okazało się, że jest ona bardzo blisko naszej wizji takiego systemu i zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie współpraca, a nie tworzenie niezależnych rozwiązań. Stąd też stosunkowo szybko porozumieliśmy się i rozpoczęliśmy wspólne działania na rynku. Jesteśmy przekonani, że znajomość branży i 30 letnie doświadczenie CAIRO-soft oraz potencjał motowarsztatu będą gwarantem sukcesu i jakości obsługi naszych klientów. – dodał Marek Wróbel, COO CAIRO-soft.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!