Menu

Fischer

Polska Grupa Motoryzacyjna wprowadza bezpłatne szkolenia

Polska Grupa Motoryzacyjna we współpracy z firmą GK2 zorganizowała dla swoich członków cykl kilkunastu bezpłatnych całodniowych szkoleń, których tematyka to zarządzanie jakością i zrównoważony rozwój.

ZF zaprezentowało nowy, automatyczny moduł parkowania

ZF prezentuje nowy moduł Parking ECU. Jest to jednostka, która umożliwia korzystanie z różnych funkcji automatycznego parkowania w szerszej gamie pojazdów przy użyciu kamer i czujników ultradźwiękowych w czasie rzeczywistym.

MotoFocus TV: Drobne elementy do montażu większych części

Dobry biznes na rynku motoryzacyjnym można zrobić nawet na najbardziej niepozornych elementach, np. montażowych. Tą ścieżką poszła przed laty firma Fischer Automotive, której przedstawiciel – Marcin Cichoń, dyrektor sprzedaży i marketingu, był gościem Witolda Hańczki w najnowszym odcinku programu MotoFocus TV. Po raz pierwszy w historii programu, ogłoszona została także premiera nowego asortymentu, który wkrótce […]

O motoryzacji bez cenzury – siedemnasty odcinek podcastu Warsztatowiec.info

Tym razem, redaktorzy portalu Warsztatowiec.info, należącego do Grupy Medialnej MotoFocus, w swoim podcaście pochylają się nad tematem uszczelek – drobnych, niepozornych elementów, od których zależy często powodzenie całej naprawy samochodu. Redaktorzy zapraszają także do podróży w czasie po niezależnym rynku motoryzacyjnym.

Sukces polskiego producenta na targach Automechanika 2022

Targi Automechanika Frankfurt są  zawsze świetną okazją do ogłaszania nowych planów i zamierzeń wystawców. W czasie tegorocznej edycji doszło do uroczystego podpisania międzynarodowego listu intencyjnego. Jedną ze stron był polski producent dystrybutor części – Fischer Automotive.

Fischer Automotive na targach Automechanika 2022

Po raz kolejny Fischer Automotive zaprezentuje na targach Automechanika 2022 swoją ofertę, licząc na owocne spotkania z obecnymi i potencjalnymi klientami.

Auto Partner SA organizuje MINITARGI. Tym razem w Nowym Targu.

Niewielkie, lokalne imprezy targowe to koncepcja realizowana od pewnego czasu przez firmę Auto Partner SA. W ostatnią sobotę czerwca dystrybutor zaprasza do Nowego Targu. Tym razem MINITARGI odbędą się na terenie filii Auto Partner SA.

Bosch wzmacnia współpracę z Ceres Power

Bosch zwiększył swój udział w spółce Ceres Power z 3,9 procent do około 18 procent. W tym celu Bosch objął nowe akcje Ceres Power oraz zakupił kolejne akcje od dotychczasowych akcjonariuszy. W sumie Bosch zainwestował około 90 milionów euro. Aby wesprzeć strategiczną inwestycję i wzmocnić partnerstwo, Bosch ma prawo, zgodnie z warunkami transakcji, powołać członka […]

Hengst nagrodzony Partslife Environment Award

Specjaliści od filtracji z Münster otrzymali nagrodę Partslife Environment Award za filtr Blue.on, produkt opracowany przez firmę jako trwała alternatywa dla przykręcanych filtrów oleju.

Wypełniamy rynkowe luki – wywiad z Fischer Automotive

Firma Fischer Automotive to znany na polskim rynku producent elementów montażowych do układów wydechowych i turbosprężarek, podkładek i uszczelnień. O nowościach ofertowych i planach rozwinięcia działalności rozmawiamy z Kamilą Zep, specjalistą do spraw kluczowych klientów.