Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
14.06 Konkurs Niterra – wyniki 14.06 Nigdy więcej “elektryka”. To badanie zweryfikowało zdanie wielu kierowców. 14.06 Co zrobić, kiedy skrzynia biegów DSG w VW Golf Plus źle zmienia biegi? 13.06 Mała ładowarka, a duży akumulator. Czy takie ładowanie zepsuje baterię? 13.06 Obowiązkowy KSeF jednak nie od 1 lipca. Jaka jest nowa data i jak się przygotować?

ZF

Nowe położenie poduszki powietrznej? ZF LIFETEC wprowadza nowe rozwiązania.

ZF LIFETEC zaprojektował kierownicę nowej generacji, aby rozszerzyć możliwości projektowania wnętrz.

MotoFocus TV: automatyczne skrzynie biegów – wymiana oleju, serwis, naprawy

W jaki sposób wymieniać olej w automatycznej skrzyni biegów – statycznie czy dynamicznie? W nowym odcinku MotoFocus TV pytamy o to przedstawiciela producenta skrzyń biegów – firmy ZF.

Moto-Profil z międzynarodowym wyróżnieniem

„Shareholder of the Year” TEMOT International – to międzynarodowy tytuł, który powędrował do Moto-Profil. Czym się wyróżniła polska firma, że otrzymała tę nagrodę?

Znany producent części wypowiada wojnę podróbkom – wywiad z Dariuszem Płóciennikiem

Firma ZF uruchamia nową kampanię, której celem jest przestrzeganie klientów przed podrabianymi częściami zamiennymi. Tematem naszego wywiadu z Dariuszem Płóciennikiem – Kierownikiem ds. kluczowych klientów w ZF Aftermarket – są również plany marki w zakresie regeneracji części.

Filtry do automatycznych skrzyń biegów ZF dostępne w ofercie BSL

W ofercie BSL znalazły się miski olejowe ze zintegrowanymi filtrami oleju do skrzyń biegów marki ZF.

ZF dzieli się wynikami finansowymi za 2023

Firma technologiczna ZF Friedrichshafen AG opublikowała swoje wyniki finansowe za ubiegły rok. Pomimo wielu trudności i braku stabilności na rynku udało się jej osiągnąć założone cele.

ZF zmienia nazwę dywizji pasywnych systemów bezpieczeństwa

Grupa ZF ogłosiła zmianę nazwy swojej dywizji pasywnych systemów bezpieczeństwa (Passive Safety Systems) na “ZF LIFETEC”. Nowy branding jest elementem trwającego obecnie prawnego wydzielenia tej dywizji w ramach Grupy ZF. W 2023 r. dywizja pasywnych systemów bezpieczeństwa osiągnęła sprzedaż na poziomie około 4,7 mld euro.

ZF to wywodzący się z Niemiec, globalny koncern technologiczny, dostarczający podzespoły oraz systemy do samochodów osobowych, użytkowych, a także dla przemysłu. W przypadku motoryzacji, firma jest jednym z wiodących dostawców na rynku pierwszego montażu (OE), jednak aktywnie działa także na rynku wtórnym (aftermarket). ZF oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie produktów i oprogramowania w dziedzinach kontroli ruchu pojazdu, zintegrowanego bezpieczeństwa, zautomatyzowanej jazdy i mobilności elektrycznej. Zatrudnia ponad 150 tys. pracowników na całym świecie, posiadając niemal 200 zakładów produkcyjnych w ponad 30 krajach świata. ZF jest właścicielem znanych na rynku wtórnym marek części zamiennych: Sachs, Lemforder i TRW, których produkty uzyskują pozytywne opinie użytkowników. Więcej informacji na temat działalności i produktów ZF można znaleźć w powyższych artykułach.