Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
19.07 Ozonator od znanego producenta z certyfikatem biobójczości 19.07 Wentylatory chłodnicy – nowa grupa produktów w ofercie dostawcy 18.07 Nowy, odnawialny materiał do opon, który może zastąpić sadzę 18.07 Inter Cars z nową strategiczną współpracą 18.07 Nowe czujniki od znanego producenta. Teraz też do pojazdów hybrydowych.

Auto Elements

Nowe certyfikowane zamienniki eQ-element® w ofercie Auto-Elements

Pod presją rynku i ubezpieczycieli trudno uniknąć stosowania części alternatywnych, ale jakość wielu zamienników nie jest satysfakcjonująca. Stąd wiele warsztatów korzysta z wyselekcjonowanej linii eQ-element®, a jej dostawca Auto-Elements systematycznie poszerza zakres, tym razem o maskę silnika Nissan Qashqai 2014-2021.

Auto-Elements z nową stroną internetową

Dystrybutor części zamiennych Auto-Elements uruchomił nową wersję serwisu internetowego. Strona jest adresowana zarówno do autoryzowanych i niezależnych serwisów napraw powypadkowych, jak i do operatorów sieci napraw i administratorów floty. 

Koronawirus: komunikat firmy Auto-Elements

Firma Auto-Elements z powodu licznych zapytań ze strony klientów, zdecydowała się wydać komunikat dotyczący aktualnej sytuacji.

Nowy kanał dostaw części w AUTO-ELEMENTS

Firma Auto-Elements z Katowic uruchomiła nowy kanał dostaw oryginalnych części samochodowych do czterech marek: Hyundai, Nissan, Suzuki i Toyota. Obecnie będą się one odbywały bezpośrednio z centralnych magazynów w Belgii. 

Oryginalne i oryginalne: czyli O & Q w oznaczeniach części samochodowych

Skąd się wzięło oznaczenie części zamiennych: O, Q, P, Z i co ma to wspólnego z przepisami Unii Europejskiej w zakresie prawa konkurencji? Dodamy dalsze skróty: BER (z angielskiego) i GVO (z niemieckiego)? Polski skrót się nie przyjął, a pełna nazwa aktów prawnych potrafi zniecierpliwić najwytrawniejszych graczy w „chińczyka”, zwanego też czasami grą „człowieku, nie […]

Nowe referencje eQ-element w Auto-Elements

Firma Auto-Elements – dystrybutor wszystkich jakości części O, Q, P do napraw blacharskich wprowadził nowe referencje zderzaków.

Szósta Gazela Biznesu dla firmy Auto-Elements

Nagroda przyznawana jest corocznie na podstawie rankingów opracowywanych przez firmę ratingową Coface dla najdynamiczniej rozwijających się firm polskich, a Gazela Biznesu 2017 to już szósta nagroda dla Auto-Elements w tym rankingu.

Naprawy powypadkowe – korzyści dzięki niezależnym warsztatom

Segment napraw powypadkowych pojazdów to ogromna część rynku. Niepodważalną, acz często niedocenianą, rolę w jego organizacji pełnią niezależne warsztaty i dystrybutorzy części. Ich udział w rynku napraw powypadkowych jest znaczny, a w przyszłości może nadal wzrastać. Jednak pod pewnymi warunkami…

Kolejna Gazela Biznesu dla firmy motoryzacyjnej

Podczas Gali Pulsu Biznesu, która odbyła w Katowicach, firma Auto-Elements została po raz trzeci z rzędu uhonorowana nagrodą Gazeli Biznesu.

Firma z branży nagrodzona Gazelą Biznesu

Na Gali Pulsu Biznesu w Katowicach 28 stycznia 2016 r. firma AUTO-ELEMENTS została po raz kolejny uhonorowana statuetką Gazeli Biznesu 2015. Auto-Elements, jako dostawca części nadwozia wszystkich kategorii  na rynku polskim, opiera swój rozwój na stosowaniu najnowszych rozwiązań IT i zaawansowanych baz danych, co umożliwia bezbłędne krosowanie rekordów baz danych z częściami zamiennymi różnych kategorii […]