Auto-Elements z nową stroną internetową

17 stycznia 2022, 10:36

Dystrybutor części zamiennych Auto-Elements uruchomił nową wersję serwisu internetowego. Strona jest adresowana zarówno do autoryzowanych i niezależnych serwisów napraw powypadkowych, jak i do operatorów sieci napraw i administratorów floty. 

Po zakończeniu całego cyklu projektowania i testów, nowa strona www została udostępniona publicznie z początkiem 2022 roku. Stronę wykonano z zastosowaniem najnowszych technologii oraz zoptymalizowano pod kątem aktualnych wymogów UI i UX (szybkie ładowanie, estetyczny wygląd, intuicyjna nawigacja, obsługa ekranu dowolnej rozdzielczości itd.).

Tym, co merytorycznie odróżnia stronę www.auto-elements.pl od innych portali jest fakt, że bardzo dużo miejsca poświęcono na niej zagadnieniom branżowym (np. GVO, klasyfikacja części zamiennych, likwidacja szkód ubezpieczeniowych, sytuacja na rynku napraw, nowe wytyczne KNF – linki, przepisy, opracowania), więc można z niej korzystać nie tylko w celu zapoznania się z ofertą, ale także w celach informacyjnych.

Firma Auto-Elements z Katowic jest multi-dostawcą części do napraw powypadkowych wszystkich marek, z 30-letnim doświadczeniem na rynku. Oferuje i dostarcza w cenach hurtowych komplet części dowolnej kategorii – oryginały serwisowe [O], części pierwszomontażowe [Q] i zamienniki [P].

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Serwis blach-lak, 18 stycznia 2022, 0:11 0 0

Jest newsletter?

Odpowiedz

Auto-Elements, 18 stycznia 2022, 9:52 1 0

Tak.
Ze nową, ciekawszą grafiką, ale newsletter (nowinki moto, ubezpieczeniowe, likwidacja szkód) oczywiście został.

Odpowiedz