Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
12:01 Ozonator od znanego producenta z certyfikatem biobójczości 10:48 Wentylatory chłodnicy – nowa grupa produktów w ofercie dostawcy 18.07 Nowy, odnawialny materiał do opon, który może zastąpić sadzę 18.07 Inter Cars z nową strategiczną współpracą 18.07 Nowe czujniki od znanego producenta. Teraz też do pojazdów hybrydowych.

Statim

Nowości w ofercie Statim

Firma Statim wprowadziła nowe referencje. Tym razem powiększyła się oferta zestawów sprzęgieł i wysprzęglików. 

Nowości w ofercie Statim

Firma Statim wprowadziła nowe referencje. Tym razem powiększyła się oferta wysprzęglików i zestawów sprzęgieł.

Nowości w ofercie Statim

Firma Statim powiększyła swoje portfolio produktowe o kilkanaście nowości – są to elementy sprzęgła albo jego kompletne zestawy.

Nowe referencje sprzęgieł od Statim

W kwietniu oferta Statim poszerzyła się o kolejne referencje. Nowości obejmują sprzęgła do popularnych modeli pojazdów.

Nowe referencje sprzęgieł od Statim

Oferta sprzęgieł marki Statim już wkrótce obejmować będzie ponad 600 referencji.

Marcowe nowości w Statim

W marcu oferta Statim poszerzyła się o kolejne referencje. Są to między innymi amortyzatory i sprzęgła.

Program lojalnościowy „Statimania” firmy Statim

Firma Statim zaprasza do udziału w programie lojalnościowym, który został stworzony z myślą o warsztatach mechanicznych oraz sklepach motoryzacyjnych. Program lojalnościowy Statimania Udział w programie „Statimania"  umożliwia zbieranie punktów (w wybranych hurtowniach) za zakupy części samochodowych Statim z linii: amortyzatorów sprzęgieł kompletnych / elementów sprzęgieł pomp wody przegubów napędowych zestawów osłon amortyzatorów pozostałego asortymentu Punkty […]

Grudniowe nowości Statim

W grudniu firma Statim wprowadziła do swojej oferty kilkadziesiąt nowych referencji. Oferta została poszerzona o nowe kompletne sprzęgła, amortyzatory, przeguby i pompy wody. Szczegóły wprowadzonej oferty:  

Nowe przeguby i sprzęgła w Statim

Firma Statim poinformowała nas o wprowadzeniu do oferty handlowej nowych referencji z grupy przegubów oraz sprzęgieł kompletnych. Wspomniane części mają zastosowanie w samochodach marek: Fiat, Honda, Toyota, VW, Opel i Seat.   

Październikowe nowości Statim

Firma Statim wraz z początkiem października wzbogaciła swoją ofertę o nowe referencje amortyzatorów oraz kompletów sprzęgieł. Wprowadzone pozycje mają zastosowanie w samochodach takich marek, jak Audi, Opel, Citroen, Mercedes, Peugeot, Skoda, VW, Ford i Toyota. Poniżej znajduje się lista nowych referencji wraz z zastosowaniem: