Październikowe nowości Statim

19 października 2011, 10:54

Firma Statim wraz z początkiem października wzbogaciła swoją ofertę o nowe referencje amortyzatorów oraz kompletów sprzęgieł.

Wprowadzone pozycje mają zastosowanie w samochodach takich marek, jak Audi, Opel, Citroen, Mercedes, Peugeot, Skoda, VW, Ford i Toyota.

Poniżej znajduje się lista nowych referencji wraz z zastosowaniem:

 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Najbezpieczniejsze stanowisko robocze do demontażu i montażu amortyzatorów
Najbezpieczniejsze stanowisko robocze do demontażu i montażu amortyzatorów

Wymiana amortyzatorów, chociaż jest rutynową czynnością, zawsze związana jest z ryzykiem zranienia. Firma Facom zajęła się tym problemem i w 2004 roku wyprodukowała dedykowane stanowisko robocze zapewniające przy tej czynności wszystkie warunki bezpieczeństwa. Obecnie rozszerza swoją gamę narzędzi do sprężania sprężyn o nowe pneumatyczne stanowisko robocze (DLS.500), umożliwiające optymalizację czasu pracy z jednoczesnym zapewnieniem maksymalnego […]

Nowa linia produktów w ofercie Statim
Nowa linia produktów w ofercie Statim

Firma Statim z początkiem czerwca 2011 wprowadza do swojej oferty zestawy osłon amortyzatorów jako nową, uzupełniającą linię produktów, której szerokość asortymentowa będzie sukcesywnie zwiększana wraz z rozwojem oferty amortyzatorów. Więcej informacji o nowościach w dziale handlowym Statim.

Części Febest w Euro Trade Plus
Części Febest w Euro Trade Plus

W ofercie firmy Euro Trade Plus pojawiła się szeroka gama produktów firmy Febest. Obecnie oferta zawiera około 4500 pozycji i jest stale poszerzana. Zawiera elementy metalowo-gumowe, elementy zawieszenia, łożyska, krzyżaki i hydraulikę. Firma Febest powstała w 1999 roku we Frankfurcie nad Menem. Produkcja, do której wykorzystywane są nowoczesne technologie obróbki metalu i elementów gumowych, przebiega […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!