Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
24.07 Ile zarabiają warsztaty? Znamy stawki roboczogodziny. 24.07 Nowe klucze dynamometryczne popularnego dystrybutora. Zakres “od napraw pojazdów, po przemysł lotniczy”. 24.07 Volkswagen T5 nie osiąga temperatury roboczej – porada techniczna 24.07 Nowe filmy szkoleniowe na kanale YouTube MotoFocus 24.07 Dopłaty do używanych elektryków. Jakie zalety i jakie konsekwencje?

Motointegrator

Ikony Motoryzacji wracają na salony – startuje wyjątkowa wystawa. Jej partnerem został Inter Cars.

Pod dachem PGE Narodowego ponownie zebrane zostaną kultowe pojazdy z różnych epok w ramach wystawy Ikony Motoryzacji. W tym roku partnerem tytularnym ekspozycji została firma Inter Cars.

Szkolenia online dla mechaników od Total Polska już dostępne!

Total Polska udostępnił szereg szkoleń olejowych online dedykowanych dla mechaników samochodowych. Dział Techniczny Total Polska wraz z Adamem Klimkiem i Patrykiem Mikiciukiem z Team Total w serii dziesięciu filmów instruktażowych wyjaśniają najważniejsze aspekty związane z olejem silnikowym – jego właściwościami, produkcją, rodzajem i sposobem właściwego doboru. Dostęp do materiałów jest bezpłatny.

“Emocje w firmie i na rajdach są porównywalne” – wywiad z Maciejem Oleksowiczem, Prezesem Inter Cars

Maciej Oleksowicz od ponad roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Inter Cars. Jest także Dyrektorem ds. Strategii IT Grupy IC. W rozmowie z nami opowiada m.in. o planach firmy na najbliższą przyszłość oraz jej priorytetach w sektorze e-commerce.

Druga edycja konkursu Motointegrator

Po dużym zainteresowaniu konkursem „Daj się docenić”,  rusza druga edycja akcji, która rozpoczęła się 16 kwietnia i potrwa do końca czerwca.

Wyniki finansowe Inter Cars w 2017 roku

Grupa Inter Cars SA opublikowała oficjalny raport dotyczący wyników finansowych odnotowanych w 2017 r. 

Konkurs Motointegrator.com dla warsztatów

Motointegrator prowadzi nowy konkurs dla warsztatów! Serwisy, które podczas trwania akcji zdobędą 25 opinii, dodanych przez klientów na www.motointegrator.com mają szansę wygrać pakiet gadżetów i materiałów promocyjnych dla warsztatu.

MotoIntegrator: Promocje dla klientów

Motointegrator wprowadził rozwiązanie, dzięki któremu warsztaty będą mogły zachęcać klientów do sięgnięcia po ofertę specjalną na usługi w serwisach.

Motointegrator to internetowa platforma łącząca sklep z częściami zamiennymi do samochodów z innymi funkcjami, takimi jak wyszukiwarka warsztatów naprawczych czy porównywarka opinii. Motointegrator został powołany do życia przez firmę Inter Cars, największego importera i dystrybutora części zamiennych do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Za pomocą platformy Motointegrator można wyszukać oraz dopasować części zamienne do konkretnego samochodu, a także odnaleźć odpowiedni warsztat i umówić się na ich montaż. Warsztaty współpracujące z Motointegratorem mogą liczyć na promocję wśród potencjalnych klientów, którzy oceniają ich pracę, pozostawiając opinie po zakończonym procesie naprawy. Więcej informacji na temat Motointegratora oraz oferty sklepu można znaleźć w powyższych artykułach.