Menu

Motointegrator

Szkolenia online dla mechaników od Total Polska już dostępne!

Total Polska udostępnił szereg szkoleń olejowych online dedykowanych dla mechaników samochodowych. Dział Techniczny Total Polska wraz z Adamem Klimkiem i Patrykiem Mikiciukiem z Team Total w serii dziesięciu filmów instruktażowych wyjaśniają najważniejsze aspekty związane z olejem silnikowym – jego właściwościami, produkcją, rodzajem i sposobem właściwego doboru. Dostęp do materiałów jest bezpłatny.

„Emocje w firmie i na rajdach są porównywalne” – wywiad z Maciejem Oleksowiczem, Prezesem Inter Cars

Maciej Oleksowicz od ponad roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Inter Cars. Jest także Dyrektorem ds. Strategii IT Grupy IC. W rozmowie z nami opowiada m.in. o planach firmy na najbliższą przyszłość oraz jej priorytetach w sektorze e-commerce.

Druga edycja konkursu Motointegrator

Po dużym zainteresowaniu konkursem „Daj się docenić”,  rusza druga edycja akcji, która rozpoczęła się 16 kwietnia i potrwa do końca czerwca.

Wyniki finansowe Inter Cars w 2017 roku

Grupa Inter Cars SA opublikowała oficjalny raport dotyczący wyników finansowych odnotowanych w 2017 r. 

Konkurs Motointegrator.com dla warsztatów

Motointegrator prowadzi nowy konkurs dla warsztatów! Serwisy, które podczas trwania akcji zdobędą 25 opinii, dodanych przez klientów na www.motointegrator.com mają szansę wygrać pakiet gadżetów i materiałów promocyjnych dla warsztatu.

MotoIntegrator: Promocje dla klientów

Motointegrator wprowadził rozwiązanie, dzięki któremu warsztaty będą mogły zachęcać klientów do sięgnięcia po ofertę specjalną na usługi w serwisach.

Ruszyła kampania „Doceń swojego mechanika”

Motointegrator zainicjował konkurs dla warsztatów samochodowych i ich klientów. Serwisy zarejestrowane na www.mi.eu, docenione pozytywnymi opiniami kierowców, mają szansę zdobyć nagrody o łącznej wartości 50 tys. zł. Nagrody trafią także do klientów warsztatów.

Motointegrator to internetowa platforma łącząca sklep z częściami zamiennymi do samochodów z innymi funkcjami, takimi jak wyszukiwarka warsztatów naprawczych czy porównywarka opinii. Motointegrator został powołany do życia przez firmę Inter Cars, największego importera i dystrybutora części zamiennych do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Za pomocą platformy Motointegrator można wyszukać oraz dopasować części zamienne do konkretnego samochodu, a także odnaleźć odpowiedni warsztat i umówić się na ich montaż. Warsztaty współpracujące z Motointegratorem mogą liczyć na promocję wśród potencjalnych klientów, którzy oceniają ich pracę, pozostawiając opinie po zakończonym procesie naprawy. Więcej informacji na temat Motointegratora oraz oferty sklepu można znaleźć w powyższych artykułach.