Motointegrator, czyli jak reklamować warsztat w Internecie

, 25 listopada 2020, 23:47

W dobie dynamicznie rozwijającej się konkurencji na rynku usług motoryzacyjnych, warsztaty samochodowe poszukują skutecznych form marketingu. Co więcej, wydarzenia 2020 roku sprawiają, że tradycyjne kanały dotarcia do klienta tracą swoją skuteczność i tu pojawia się Motointegrator.com

Bezpośrednia promocja usług w postaci banerów, plakatów, stojaków z ulotkami czy kuponami rabatowymi wciąż się sprawdza, ale niestety mają swoje ograniczenia. Co więc zrobić, aby klienci warsztatów byli na bieżąco informowani o dostępnych usługach i jednocześnie mieli poczucie bezpiecznego kontaktu? Jak sprawić, żeby klienci szukając warsztatu brali pod uwagę też nasz warsztat?

Daj się znaleźć w Internecie!

Rozwiązaniem jest przeniesienie głównej komunikacji marketingowej warsztatu do Internetu. To tutaj jak nigdzie indziej masz możliwość:

  • szybkiego i precyzyjnego dotarcia do kierowców,
  • obszernej prezentacji swojego warsztatu – publikacji zdjęć, opisów usług, cennika czy udogodnień, jakie kierowca znajdzie w warsztacie (np. płatność kartą, Wi-Fi, myjnia),
  • elastycznej zmiany oferty i dostosowania jej do potrzeby chwili – publikacji promocji i rabatów dla klientów czy informowania o nowych usługach,
  • bezpośredniej interakcji z klientem i potencjalnym klientem – gromadzenia opinii czy umawiania wizyt online.

Motointegrator.com – prosta droga do zaprezentowania swojej oferty

Z odpowiedzią i wsparciem przychodzi Motointegrator.com – precyzyjna wyszukiwarka, która ułatwia kierowcom znalezienie dobrego serwisu samochodowego. Warto jeszcze bardziej zainteresować się nim teraz, ponieważ przeszedł niedawno technologiczną i wizualną przemianę. Dzięki temu jest obecnie jeszcze szybciej i sprawniej funkcjonującym narzędziem promocji warsztatu w Internecie, a Kierowcom oferuje jeszcze prostsze i wygodniejsze wyszukiwanie warsztatów.

Nowy Motointegrator to przede wszystkim:

  • Odświeżona strona główna z listą rekomendowanych warsztatów.
  • Atrakcyjne wizualnie strony warsztatów pozwalające na kompleksową prezentację oferty usługowej kierowcom.
Strona główna
Strona warsztatu

Dlaczego warto skorzystać z Motointegratora? Przede wszystkim Twój Warsztat od pierwszego dnia staje się częścią dużej, dobrze widocznej w Internecie platformy, z której w ciągu miesiąca korzysta prawie 500 000 kierowców. Stwarza to możliwość szybkiego dotarcia do szerokiej grupy odbiorców poszukujących usług  warsztatowych (ile dokładnie, możesz sprawdzić w tym raporcie).

Motointegrator to dla Ciebie też atrakcyjna wizualnie strona warsztatu, dzięki której wyróżnisz się na tle lokalnej konkurencji. Klienci otrzymują możliwość szybkiego znalezienia Twojego warsztatu, sprawdzenia opinii, poznania kompleksowej oferty oraz cennika usług. Co niemniej ważne – Motointegrator.com pozwoli Ci ograniczyć czas spędzany na obsłudze marketingu i skupić się na tym, co jest podstawą działalności – prowadzeniu profesjonalnego serwisu samochodowego.

Zakładając stronę warsztatu na Motointegrator.com, oszczędzasz 2800 zł lub więcej rocznie na marketingu on-line!

Jeśli to wszystko za mało i chcesz dodatkowo zwiększyć widoczność swojej strony w serwisie Motointegrator.com, możesz skorzystać z oferty wyniku sponsorowanego. Dzięki tej opcji Twój warsztat wyświetli się na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania warsztatów z Twojej okolicy.

Motointegrator Premium – jeszcze więcej funkcji, jeszcze więcej możliwości!

Motointegrator wprowadza jeszcze jedną nowość – dwa rodzaje kont warsztatu, czyli Premium oraz Standard. Motointegrator Premium to pełny dostęp do wszystkich obecnych i przyszłych funkcjonalności serwisu oraz całej jego oferty. Ta wersja jest oferowana obecnie wszystkim warsztatom bezpłatnie do końca stycznia 2021 r. Po tym okresie konto Premium będzie dostępne na warunkach indywidualnie przedstawionych każdemu klientowi Inter Cars S.A. Stali i aktywni klienci mogą liczyć na dostęp do oferty Premium nawet za 1zł/miesiąc.

Warto podkreślić, że bez względu na to jaką opcję – Premium czy Standard – wybierzesz, Motointegrator nie wprowadza żadnych ograniczeń oraz opłat związanych z liczbą wyświetleń warsztatu czy połączeń telefonicznych wykonanych do warsztatu. Proste i przejrzyste zasady pozwolą Ci działać na własnych warunkach.

To jeszcze nie koniec nowości, jakie szykuje Motointegrator dla warsztatów oraz kierowców. Śledź stronę Inter Cars oraz profil Inter Cars na Facebooku, aby być na bieżąco z ofertą i wykorzystaj możliwości Motointegratora, zanim zrobi to konkurencja. Zacznij już dziś i sprawdź, jakie to wygodne!

Jesteś klientem Inter Cars i nie masz jeszcze strony na Motointegrator.com? Możesz ją założyć w 3 prostych krokach przez IC Katalog Online – wystarczy kliknąć kafel “Mój warsztat w internecie” i uzupełnić najważniejsze informacje o Twoim warsztacie.

Nie jesteś Klientem Inter Cars a chcesz dołączyć do Motointegratora? Nic prostszego – skontaktuj się z nami poprzez Formularz Kontaktowy a my odezwiemy się do Ciebie.

Artykuł sponsorowany Inter Cars

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

nick, 29 listopada 2020, 22:56 1 0

CZEMU CISZA....

Odpowiedz