Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
19.04 Malejące zyski w branży produkcji części motoryzacyjnych 19.04 Dlaczego warto stosować markowe czynniki chłodnicze? Jak uniknąć zakupu podróbki? Poradnik DENSO 19.04 Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych zmienia nazwę 19.04 Mariaż NEXUS i Stellantis – co z niego wyniknie? Wywiad z dyrektorem generalnym NEXUS, Gaëlem Escribe. 19.04 Jak rozwiązać problem z brakiem pracowników w branży automotive? Trzeba złamać stereotypy.

Inter Cars

Mariaż NEXUS i Stellantis – co z niego wyniknie? Wywiad z dyrektorem generalnym NEXUS, Gaëlem Escribe.

Ogłoszona niedawno informacja o podjęciu ścisłej współpracy pomiędzy NEXUS Automotive International – globalną grupą zakupową w branży części zamiennych a koncernem Stellantis – jednym z największych na świecie producentów samochodów, zadziwiła wielu uczestników rynku motoryzacyjnego. Na czym będzie polegać ta kooperacja oraz jaki ma związek z rozwojem marki własnej NEXUS – DRIVE+? Między innymi o […]

Cena serwisu klimatyzacji w dużych i małych miastach – ta statystyka zaskakuje

W ogólnym założeniu mogłoby się wydawać, że ceny usług warsztatowych w dużych miastach są średnio wyższe niż te w małych miejscowościach. Przyglądając się bliżej statystykom można jednak dojść do ciekawych wniosków dotyczących funkcjonowania rynku. Wartymi obserwacji polami okazują się szczególnie usługi w zakresie diagnostyki oraz serwisu układów klimatyzacji samochodowej, napełnianych tzw. “nowym czynnikiem” R1234yf.

Ile kosztuje serwis klimatyzacji? Znamy ceny z polskich warsztatów.

Jakie stawki za diagnostykę, serwis i odgrzybianie układu klimatyzacji ustalają polskie warsztaty? W którym regionie kraju jest najtaniej, a gdzie najdrożej? Jaki procent warsztatów obsługuje auta z tzw. “nowym czynnikiem” chłodniczym? Odpowiedzi na te i inne pytania przedstawiamy poniżej.

Za nami VII Kongres Ekspertów Samochodowych – prezentacje, dyskusje, nagrody

We Wrocławiu odbyła się siódma już edycja Krajowego Kongresu Ekspertów Samochodowych. Wydarzenie tradycyjnie skupiło przedstawicieli branży motoryzacyjnej, stając się areną prezentacji rynkowych nowości i trendów, dyskusji na bieżące tematy oraz przestrzenią dla wręczenia wyróżnień.

Nowa natryskowa powłoka ceramiczna w ofercie Inter Cars

W ofercie Inter Cars pojawiła się nowa natryskowa powłoka ceramiczna. Ceramic Spray Coat to nowość wśród dotychczasowych produktów.

Na wystawie Ikony Motoryzacji sieć serwisowa Q Service Castrol otworzyła 2024 rok

Q Service Castrol w stylowej scenerii otwiera rok 2024. Na wystawie Inter Cars Ikony Motoryzacji odbyło się spotkanie sieciowe, w którym wzięli udział zwycięzcy konkursu organizowanego przez sieć. Były wyjątkowe pojazdy na skalę światową, prezentacje produktowe, czas rozmów, podsumowań i planów na najbliższą przyszłość.

Jakie samochody przykuły uwagę Bartosza Ostałowskiego na wystawie Inter Cars Ikony Motoryzacji?

Inter Cars Ikony Motoryzacji to wyjątkowa wystawa, która powinna się znaleźć na liście „must have” każdego petrolheada. Bartosza Ostałowski został poproszony o wytypowanie 3 najciekawszych, według niego, samochodów 3. edycji moto-wystawy.

Inter Cars to największy w Polsce dystrybutor części samochodowych i wyposażenia warsztatowego. Jest to także jedna z największych tego typu firm w całej Europie. Inter Cars zatrudnia ponad 3 tysiące pracowników i współpracuje z kilkunastoma tysiącami osób w 16 krajach Europy. Inter Cars dostarcza części i wyposażenie do warsztatów i sklepów motoryzacyjnych, posiada także własne filie. Jest to rodzinne przedsiębiorstwo, powstałe na początku lat 90., które rozwija się w kierunku międzynarodowym. W tej kategorii znajdziesz artykuły dotyczące działalności firmy Inter Cars, zmian w jej ofercie oraz aktualnie prowadzonych projektów. Poznasz także katalog Inter Cars.