Menu

Inter Cars

Oleje znanej marki Gulf dostępne w ofercie Inter Cars

Asortyment firmy Inter Cars jest jeszcze bardziej rozbudowany. Do portfolio w segmencie olejowym dołącza kolejna znana marka. Jest to firma Gulf, jeden z najstarszych producentów w branży środków smarnych oraz sprzedaży paliw.

Wywiad z Maciejem Oleksowiczem – Prezesem Inter Cars SA

Ku końcowi zbliża się kolejny, pełen nieoczekiwanych wyzwań rok. Jak poradził sobie z nimi i jakie plany na przyszłość ma lider polskiego rynku dystrybucji części zamiennych, czyli firma Inter Cars? Rozmawiamy z Maciejem Oleksowiczem, Prezesem Zarządu Inter Cars SA, pełniącym także funkcję Dyrektora ds. Strategii Grupy Inter Cars.

Kalendarz Inter Cars na rok 2023 – znamy szczegóły

Inter Cars opublikował pierwsze plansze odnoszące się do wyczekiwanej przez klientów publikacji. Kalendarz na 2023 rok jest już gotowy i niedługo trafi do mechaników i partnerów biznesowych dystrybutora.

Bartosz Ostałowski z rekordem Guinnessa w drifcie – ponad 200 km/h bokiem po lotnisku

Bartosz Ostałowski, jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, prowadzący samochód stopą, zapisał się w historii ustanawiając rekord Guinnessa. Udana próba driftu z jak najwyższą prędkością odbyła się pod koniec września na lądowisku w Pile. Teraz komisja księgi rekordów dokonała oficjalnego potwierdzenia ważności osiągnięcia.

Nowe ekoobowiązki branży motoryzacyjnej

Raportowanie czynników ESG, w tym liczenie śladu węglowego, a także partycypowanie w kosztach zagospodarowania odpadów przewidziane w projekcie ROP – oto nowe obowiązki, które będzie musiała wziąć na swoje barki branża motoryzacyjna. Kto i na co musi się przygotować – o tym rozmawiać będą eksperci podczas XVII Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego.

Otwarto pięćsetny Q Service Castrol – sieć gotowa na elektryfikację pojazdów

Sieć serwisów działająca pod szyldem Q Service Castrol świętuje dołączenie do swojej rodziny 500. warsztatu. Z tej okazji przedstawiciele marek Q Service, Inter Cars oraz Castrol podzielili się wyzwaniami, które stawia przed nimi współczesny rynek motoryzacyjny, w tym trend rozwoju elektromobilności.

Inter Cars to największy w Polsce dystrybutor części samochodowych i wyposażenia warsztatowego. Jest to także jedna z największych tego typu firm w całej Europie. Inter Cars zatrudnia ponad 3 tysiące pracowników i współpracuje z kilkunastoma tysiącami osób w 16 krajach Europy. Inter Cars dostarcza części i wyposażenie do warsztatów i sklepów motoryzacyjnych, posiada także własne filie. Jest to rodzinne przedsiębiorstwo, powstałe na początku lat 90., które rozwija się w kierunku międzynarodowym. W tej kategorii znajdziesz artykuły dotyczące działalności firmy Inter Cars, zmian w jej ofercie oraz aktualnie prowadzonych projektów. Poznasz także katalog Inter Cars.