Drużyna Q Service Castrol poleca Motointegrator

24 czerwca 2021, 7:50

Twarzami kampanii „Asy Serwisowe”, która zachęca kierowców do odwiedzania serwisów zrzeszonych w sieci Q Service Castrol, są słynni siatkarze – Zbigniew Bartman i Piotr Gruszka, legendarna siatkarka Katarzyna Skowrońska, a także drifter Bartosz Ostałowski. Cała czwórka zachęca kierowców także do korzystania z platformy Motointegrator, gdzie łatwo znajdziemy punkty Q Service Castrol.

Q Service Castrol to ogólnopolska sieć niezależnych serwisów samochodowych, oferująca najwyższe standardy obsługi i serwisu aut wszystkich marek. Wspólna inicjatywa Inter Cars i Castrol jest odpowiedzią na rosnące wymagania kierowców, którzy oczekują od serwisów samochodowych wysokiej jakości usług i profesjonalizmu, zarówno jeśli chodzi o naprawę samochodu, jak również obsługę klienta.

Dla  warsztatów samochodowych zarejestrowanie się w Motointegratorze sprawia, że zyskują oni nowoczesne narzędzie promocji oferty, dzięki któremu zdobywają nowych klientów. W swojej standardowej ofercie Motointegrator oferuje warsztatom samochodowym możliwość umieszczania na swojej platformie podstawowych informacji o warsztacie (nazwa, adres, telefon), opinie o nim klientów, a także możliwość umawiania wizyty.

Jeśli jednak przedstawiciele warsztatów zdecydują się na opcję Premium zyskają jeszcze m.in. lepszą widoczność i pozycjonowanie w serwisie, okazję do dodania większej ilości informacji na stronie warsztatu, możliwość publikacji cennika usług czy szansę na dodawanie promocji dla klientów.

Tu znajdziesz warsztat blisko Twojego miejsca zamieszkania, m.in. z Q Service Castrol!

Motointegrator to korzyści dla kierowców i warsztatów

Kampania wizerunkowa „Asy serwisowe”, to akcja zachęcająca kierowców do odwiedzania serwisów zrzeszonych w sieci Q Service Castrol. Początkowo twarzami tej kampanii zostali wybitni siatkarze – Zbigniew Bartman i Piotr Gruszka. Następnie – już w 2021 r. – do grona ambasadorów akcji dołączyła Katarzyna Skowrońska, czyli ikona kobiecej siatkówki i jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich siatkarka na świecie. Z kolei sporty motoryzacyjne w Q Service Castrol reprezentuje Bartosz Ostałowski, jedyny na świecie drifter, który prowadzi pojazd stopą.

Obecnie cała czwórka – Katarzyna Skowrońska, Piotr Gruszka, Zbigniew Bartman, Bartosz Ostałowski – promują sieć Q Service Castrol w kampanii medialnej skierowanej do kierowców. Podczas tej kampanii nie zapomniano także o kwestiach praktycznych – m.in. jak znaleźć warsztaty z sieci Q Service Castrol.

Tu z pomocą przychodzi Motointegrator. Jak podkreślają ambasadorzy Q Service Castrol, z perspektywy kierowcy Motointegrator daje użytkownikom pojazdów możliwość łatwego wyszukiwania warsztatu na terenie całej Polski i umówienie wizyty online w serwisie.

Artykuł sponsorowany Inter Cars

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!