Motointegrator wartość dodana dla Twojego biznesu

24 listopada 2021, 23:11

Obecność w wyszukiwarce Motointegrator to jedna z wielu korzyści, która oferowana jest klientom współpracującym z Inter Cars. Platforma codziennie łączy tysiące szukających usług kierowców z oferującymi je warsztatami. Stanowi ona nieocenioną pomoc dla właścicieli serwisów, zdejmując z nich konieczność systematycznego dbania o widoczność w sieci.

Wszechobecnie postępująca digitalizacja na dobre zmieniła przyzwyczajenia i nawyki konsumentów. Niestety dla wielu przedsiębiorców to też nie lada wyzwanie, nie każdy bowiem posiada dostateczną wiedzę z zakresu tworzenia stron internetowych i ich późniejszego promowania w sieci.

Na szczęście istnieje wiele narzędzi, które wspierają firmy, pomagając im w skutecznym i efektywnym budowaniu wizerunku oraz reklamowaniu swojej oferty, bez konieczności ponoszenia wielkich nakładów finansowych. Dotyczy to również warsztatów samochodowych, szczególnie tych na co dzień współpracujących z Inter Cars!

Zasada jest prosta – bądź tam, gdzie są Twoi klienci!

Gdy myślimy o poszukiwaniu informacji w Internecie, pierwsze co przychodzi nam na myśl to oczywiście wyszukiwarka Google. I słusznie, bo to właśnie w tym miejscu najwięcej osób znajduje pożądane produkty i usługi. Zatem dobra strona internetowa warsztatu to podstawa.

Czy tego rodzaju inwestycja musi być droga, aby spełniała standardy?

Na szczęście nie! Obecnie na rynku istnieje wiele rozwiązań, wśród których znajdą się zarówno płatne, jak i bezpłatne platformy pozwalające zamieścić istotne informacje na temat firmy. Wśród najpopularniejszych serwisów internetowych, które wspierają warsztaty samochodowe w dziedzinie marketingu internetowego, znajduje się Motointegrator.com – wyszukiwarka warsztatów i usług motoryzacyjnych. Usługa stwarza szerokie możliwości promocji dla warsztatów i jest bezpłatna dla klientów Inter Cars.

Każdy właściciel w kilku prostych krokach możesz założyć stronę swojej firmy. Wystarczy uzupełnić wszystkie kluczowe informacje, takie jak: adres, numer telefonu, godziny otwarcia, opis warsztatu, listę oraz cennik usług, specjalizację i udogodnienia dla klientów warsztatu i gotowe!

Co więcej, masz możliwość uatrakcyjnienia swojej standardowej oferty poprzez publikację na stronie warsztatu specjalnych promocji widocznych dla osób poszukujących warsztatów lub usług warsztatowych na Motointegrator.com.

Najważniejsze benefity jakie otrzymasz dzięki obecności na Motointegrator.com:

  • klienci będą mogli skontaktować się z Tobą, korzystając z danych teleadresowych oraz formularza umówienia wizyty online, dostępnych na stronie Twojego warsztatu,
  • nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów związanych z liczbą wygenerowanych połączeń telefonicznych czy liczbą umówionych wizyt online,
  • możesz rozpocząć swoją współpracę z Motointegratorem już dziś – nie wiąże się z podpisywaniem dodatkowych umów czasowych czy akceptacją zawiłego regulaminu – w każdej chwili możesz dołączyć do platformy lub zrezygnować ze swojej obecności na niej.

Szczegóły oferty Motointegrator.com dla warsztatów:

Na Motointegrator dostajesz bezpłatnie to, za co inni każą Ci płacić!

Artykuł sponsorowany Inter Cars

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Mario, 26 listopada 2021, 20:13 1 0

Wrażenie mam takie że motointegrator kiedyś wyprzedzał świat , powstał gdy jeszcze rynek nie był na to gotowy .Później został zapomniany bo słabo to wyglądało i teraz się odradza w momencie gdzie inni maja już działające programy .

Odpowiedz

nino, 31 stycznia 2022, 15:29 0 0

czy ja wiem, ja od dawna korzystam i mega zadowolony jestem

Odpowiedz

wojtus, 30 kwietnia 2022, 19:45 0 0

ja od kiedy fure mam swoja to tylko motointegrator

Odpowiedz

Maszri, 16 lutego 2022, 18:21 0 0

Dla mnie motointegrator jest bardzo pomocny.

Odpowiedz

Witek, 17 lutego 2022, 17:36 0 0

Ja stosunkowo niedawno go poznałem i jestem zadowolony bardzo ;)

Odpowiedz

irek, 27 lutego 2022, 21:04 0 0

To fakt motointegrator.com jest świetny!

Odpowiedz

Antek, 2 kwietnia 2022, 19:56 0 0

polecam ten serwis

Odpowiedz