Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
10:00 Konkurs Delphi – wyniki 09:39 MotoFocus na Wielkiej Wyprawie Maluchów – wesprzyjcie z nami szczytny cel! 09:16 Ile czasu klient czeka na przyjęcie auta do Twojego warsztatu? Ankieta. 08:32 Analizy rynku: szanse i zagrożenia, czyli przyszłość warsztatów w Europie [FILM] 24.06 MotoFocus TV: Czy warto kupić droższy filtr do auta?

Gordon

Koronawirus: komunikaty i zalecenia dystrybutorów części Pilne

Koronawirus: komunikaty i zalecenia dystrybutorów części

Moto-Profil poinformował o rozpoczęciu pracy zdalnej przez managerów regionu, przedstawicieli handlowych oraz inżynierów sprzedaży firmy. Tymczasem firma HART zdecydowała się zawiesić działalność. Poniżej prezentujemy także komunikaty innych dystrybutorów w związku z obecną sytuacją.

Belgijski wilk na polskim rynku – wywiad z Marcinem Pomorskim z WOLF Oil

Firma WOLF na niedawnych targach Automechanika we Frankfurcie zaimponowała rozmiarem stoiska oraz rozmachem, z jakim zostało przygotowane. O działaniach i planach producenta oleju na polskim rynku rozmawiamy z Marcinem Pomorskim, Menadżerem Sprzedaży WOLF na rynki Środkowej Europy.

Gordon dołącza do AD

Od Nowego Roku firma Gordon SA przystąpi do Autodistribution International.

Allegro chce być bliżej warsztatów – wprowadza Strefę Mechanika

Przebieg naprawy po oddaniu auta do warsztatu, w uproszczeniu, wygląda następująco. Mechanik sprawdza jakie części są mu niezbędne, szuka ich w katalogu dystrybutora, zamawia, a po przyjeździe montuje i rozlicza się z klientem. W ten prosty układ handlowo-usługowy wchodzi portal Allegro.pl proponując „Strefę Mechanika Allegro” na swojej stronie.

Postaw na ZF – nowa promocja w HM Gordon

W Hurtowni Motoryzacyjnej Gordon wystartowała nowa promocja dotycząca produktów ZF. Na jej uczestników czekają nagrody o wartości nawet 5 000 zł.

Znamy Mistrza Elektroniki Samochodowej Gordon Champion!

W dniach 11 i 12 maja w warsztatach Ośrodka Egzaminacyjnego Zespołu Szkół Samochodowych w Bydgoszczy odbył się finał Turnieju “Mistrz Elektroniki Samochodowej – Gordon Champion” II Edycja.

II edycja turnieju GORDON CHAMPION

Hurtownia Motoryzacyjna GORDON wraz z Zespołem Szkół Samochodowych w Bydgoszczy i firmami: Hella, Magneti Marelli, Airpress oraz Sentech zaprasza mechaników i elektromechaników do wzięcia udziału w drugiej edycji  konkursu Mistrza Elektroniki Samochodowej GORDON CHAMPION.

Katalogi części – który najlepszy? Wyniki ankiety.

Dziękujemy za bardzo liczny udział w naszej ankiecie poświęconej elektronicznym katalogom części, udostępnianym przez dystrybutorów. Ogólny wniosek z ankiety jest prosty – pracownicy warsztatów doceniają nowoczesne rozwiązania.

Centrum logistyczne Gordon na Śląsku gotowe

Hurtownia Motoryzacyjna Gordon uruchomiła w Rudzie Śląskiej pierwszy na Śląsku, a drugi na południu Polski magazyn wysokiego składowania o powierzchni 5000 m.kw.

Hurtownia motoryzacyjna Gordon to bydgoski dystrybutor części motoryzacyjnych i wyposażenia warsztatowego, obejmujący zasięgiem swojej działalności całą Polskę, posiadający na jej terenie 150  placówek. Firma powstała w 1991 r., zaczynając od wynajmowania powierzchni magazynowych, dziś posiada ponad 35 tys. mkw. własnej powierzchni magazynowej i nowoczesne centra dystrybucyjne w Rudzie Śląskiej, Radomiu i Zgorzelcu. W tej kategorii artykułów znajdziesz więcej informacji na temat działalności firmy Gordon, poznasz jej aktualną ofertę oraz promocje na części i inny asortyment.