Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
12:13 Nigdy więcej “elektryka”. To badanie zweryfikowało zdanie wielu kierowców. 09:35 Co zrobić, kiedy skrzynia biegów DSG w VW Golf Plus źle zmienia biegi? 13.06 Mała ładowarka, a duży akumulator. Czy takie ładowanie zepsuje baterię? 13.06 Obowiązkowy KSeF jednak nie od 1 lipca. Jaka jest nowa data i jak się przygotować? 13.06 Zanurzyli silnik pojazdu elektrycznego w wodzie. Co się stało? [FILM]

Hart

Jak się sprzedaje akcesoria samochodowe? Wywiad z Renatą Gutowską z firmy ToM-PaR.

Skrobaczki, szczotki, gąbki to akcesoria przydatne w każdym samochodzie, zwłaszcza w okresie zimowym. Choć mogłoby się wydawać, że dostępne na polskim rynku produkty tego typu są sprowadzane z Chin, rzeczywistość jest nieco inna. W okresie post-pandemicznym, dystrybutorzy i hurtownicy doceniają polskich producentów tego specyficznego asortymentu. Rozmawiamy z Renatą Gutowską, współwłaścicielką firmy ToM-PaR.

EuroWarsztat świętuje 21-lecie sieci

21-lecie sieci EuroWarsztat za nami. Tegoroczna konferencja odbyła się pod hasłem “rozwój” w sprzyjającym spotkaniom klimacie Gór Beskidu Śląskiego.

Kolejny nowy członek Groupauto Polska

Kolejny dystrybutor części zasilił szeregi grupy zakupowej Groupauto. Jest to firma działająca na rynku lokalnym, w regionie Górnego Śląska.

HART w grupie zakupowej Groupauto

Zajmująca się dystrybucją części zamiennych firma HART opublikowała komunikat o dołączeniu do struktury grupy zakupowej Groupauto Polska. To nie pierwsza przygoda dystrybutora z tego typu organizacją.

Produkty Budweg Caliper w ofercie firmy Hart

Na polskim rynku części zamiennych pojawiły są regenerowane zaciski hamulcowe firmy Budweg Caliper.

HART wznawia działalność – na nowych zasadach

HART wznawia działalność po dwutygodniowym okresie zawieszenia związanego z pandemią koronawirusa. Firma wprowadziła środki ochronne i procedury, które mają umożliwić bezpieczną kontynuację funkcjonowania.

Zawieszenie działalności firmy HART – mamy komentarz Prezesa

Poniżej przedstawiamy oświadczenie Piotra Siłki, właściciela i Prezesa HART w związku z szeroko komentowaną sprawą zawieszenia działalności przez firmę po ogłoszeniu w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego.

Koronawirus: Firma HART zawiesza działalność

Firma HART dla bezpieczeństwa klientów i pracowników zdecydowała się zawiesić działalność.

„Są rzeczy, które stawiam wyżej niż słupki sprzedaży” – wywiad z prezesem firmy HART

HART od lat uchodzi za dystrybutora części, który podąża własną ścieżką i nie boi się nowych wyzwań. Od kwietnia firma należy do grupy zakupowej NEXUS. Między innymi o tę współpracę zapytaliśmy Piotra Siłkę, właściciela firmy HART.

HART jest jednym z najstarszych dystrybutorów części zamiennych w Polsce. Początki istnienia firmy sięgają 1990 roku. Firma specjalizuje się w hurtowej sprzedaży części i akcesoriów do samochodów osobowych oraz motocykli. Oferuje także wyposażenie warsztatowe. W gamie produktów, na które HART przyjmuje zamówienia, znajdziemy zarówno renomowane marki pierwszomontażowe, jak i marki budżetowe. Firma posiada także marki własne części HART, HART Premium, M.Line i Hageshii. W tej kategorii artykułów dowiesz się więcej na temat bieżącej działalności firmy Hart, jej aktualnej oferty oraz planów na przyszłość.