Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
12.07 Szpachlowany… wahacz? Wyższy poziom druciarstwa w dostawczaku. 12.07 Konkurs Continental – wyniki 11.07 Kolejny ważny gracz aftermarketu jest przygotowany na elektryczną transformację 10.07 Akumulator nie lubi upałów – jak przedłużyć jego żywotność? 10.07 Jakie samochody mechanicy naprawiają najchętniej? Czy często odmawiają naprawy?

Garett

4 nowe turbosprężarki do Subaru

W firmie MotoRemo można już kupić 4 najnowsze produkty firmy Honeywell Garrett przeznaczone do samochodów Subaru.

Jak działa turbosprężarka? Ten film objaśni to krok po kroku.

Wiele osób obawia się awarii turbosprężarki w swoim samochodzie. Często jest to typowy lęk przed “nowym”, gdyż niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak działa ten podzespół. Pracę samochodowego turbo świetnie zilustrowała firma Honeywell w swoim filmie.

Jubileusz Moto-Remo

W październiku firma MotoRemo obchodzi swój jubileusz. Jesienią mija 20 lat od rozpoczęcia działalności w zakresie napraw i sprzedaży podzespołów silnikowych. Jubileusz MotoRemo Firma rozpoczęła oficjalną działalność w październiku 1993 r. Dziś jest jednym z najważniejszych graczy na rynku turbosprężarek i sprężarek powietrza w Polsce. MotoRemo jest polskim dystrybutorem i serwisantem turbosprężarek marek BorgWarner, Garett […]